/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 64103
تاریخ ثبت : 1397/07/08-09:57

فن آوری نوین به توسعه فرهنگ شهروندی کمک می کند

سرپرست منطقه دو شهرداری کرج گفت: تجربه نشان داده است هر کجا کار علمی صورت گرفته علاوه بر کاهش هزینه ها، دستیابی به نتیجه نیز سرعت بسیار بالاتری به خود گرفته و باعث توسعه فرهنگ شهروندی شده است.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مرتضی جلالیان در نشست با رییس دانشگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی بر ضرورت همکاری های بیشتر متقابل میان دانشگاه وشهرداری تأکید کرد و گفت: ارتباط جامعه با دانشگاه و دانشگاه با جامعه بسیار سازنده و موجب توسعه شهر خواهد شد.

وی اظهار کرد: بر این اساس مجموعه شهرداری وحوزه های اجرایی از همکاری های متقابل با رویکرد کمک به رفع مشکلات عمرانی و خدماتی و فضای سبز دانشگاه استقبال می کند.

این مسئول به تجربه مثبت مدیریت شهری کرج در بهره گیری از توان علمی و همکاری با فضای دانشگاهی اشاره کرد و افزود: این دانشگاه با جدیت پی‌گیر مسایل جامعه و شهر است و آمادگی کامل دارد تا برای حل این مسائل با مسئولان شهر همکاری کند.
جلالیان همکاری با پردیس کشاورزی کرج  را تعاملی سازنده ودوجانبه بین فضای علمی و مدیریت شهری خواند و ادامه داد: با توجه به محدودیت منابع آبی و نیاز شدید شهر به توسعه فضای سبز و کاشت درختان متناسب با آب و هوای منطقه این همکاری های مستمر ودرفضای کارشناسی صورت خواهد گرفت.

سرپرست منطقه 2 شهرداری کرج با تاکید بر اینکه فرهنگ هم اکنون یکی از نقاط بسیار پراهمیت برای ما با توجه به حساسیت موضوع و تاکیدات مقام معظم رهبری است، ورود فناوری و تخصص به این حوزه را اقدامی نو برشمرد وبیان کرد: در گذشته چنین تصور می شد که نمی توان از علم و فناوری برای ارتقای فرهنگ یا سلامت شهروندی بهره برد، اما برنامه ریزی ها و طرح های ارائه شده نشان می دهد می توان از این بستر به دستاوردهایی مفید و موثر دست یافت.  

آماده هر گونه همکاری با شهرداری کرج هستیم  

رییس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی نیز در این نشست ضمن قدردانی از خدمات مجموعه منطقه دو شهرداری کرج و حس مسئولیت پذیری و تعهد  جلالیان به جهت دستورات سریع رفع مشکلات گفت: پتانسیل ها و توانایی های پردیس دارای ظرفیت بالایی است، این مجموعه با توجه به قدمت و تاریخچه، هویت و افتخار شهر کرج است.

حسین گلدانساز با بیان اینکه رویکردهای شهرداری کرج به گونه ای باید باشد که در راستای ارتقا این مجموعه کهن مرتبط باشد افزود: مجموعه پردیس کشاورزی آمادگی ارایه خدمات مختلف علمی، فرهنگی و آموزشی را به استان البرز دارد.
 
در این دیدار مدیرمنطقه ضمن بازدید از پردیس کشاورزی ودستورات به جهت مشکلات خدماتی وعمرانی  به ارتقاء روابط و همکاری های فی مابین اشاره کرده و تعامل و همکاری بیشتر را خواستار شدند.
 


فرزانه سیداسحقی

تعداد دفعات مشاهده شده : 424
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.