/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 64095
تاریخ ثبت : 1397/07/08-11:55

پرداخت عوارض شهری بهترین راهکار رشد پروژه های عمرانی

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج از اهتمام شهروندان نسبت به پرداخت عوارض شهری به عنوان بهترین راهکار جهت رشد پروژه های عمرانی یاد کرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ؛ عبای حق محمدلو در تشریح این خبر بیان کرد: مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض نوسازی و تعامل با شهرداری موجب افزایش راندمان کاری مدیریت شهری بویژه در حوزه های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی خواهد شد.

این مسئول ضمن دعوت شهروندان به مشارکت در پرداخت به موقع عوارض نوسازی گفت: مشارکت مردم در پرداخت عوارض نوسازی موجب افزایش بودجه شهرداری و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می گردد که قطعاً رضایت شهروندی و تامین نیازهای شهری آنها را به همراه خواهد داشت.

وی از پیشه وران و اصناف خواست تا  نسبت به پرداخت عوارض خود در زمان مقرر اقدام كنند تا یاری رسان شهرداری در اجراي به موقع برنامه هاي عمراني و آباداني شهر باشند 

حق محمدلو خاطرنشان کرد: مدیریت یکپارچه شهری با حمایت قانونگذاران و مشارکت شهروندان فهیم می‌تواند در پیشبرد مسائل شهر بسیار مثمر ثمر باشد.

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج خروجی حاصل از تعامل بین اصناف و مدیریت شهری را متعلق به مردم دانست و افزود: این مهم اهمیت همکاری و وحدت رویه بین این دو مجموعه را دو چندان می کند.

فرزانه سیداسحقی
 فرزانه سیداسحقی

منطقه 9 شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 369
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.