/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64094
تاریخ ثبت : 1397/07/07-06:48
جانشین فرمانده کل سپاه:
شهدا محور وحدت و همدلی هستند و قلب ها را به هم پیوند می دهند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که شهیدان محور وحدت و همدلی هستند و قلب های ما را به هم پیوند می دهند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی در آیین اختتامیه نخستین کنگره ملی شهدای استان البرز اظهار کرد: مطمئن هستیم آنچه را که امروز در کشور از شرف، کرامت، آزادگی، منزلت، امنیت، عزت، سرافرازی، پیشرفت و استقلال وجود دارد همه مدیون شهیدان والامقام است.

 وی شهیدان را استوانه های مستحکم امنیت، استقلال و اقتدار جامعه عنوان کرد و افزود: عوامل اصلی قدرت در جوامع گوناگون اراده سیاسی، قدرت اقتصادی و توان نظامی است اما همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند، شهدا مظهر قدرت ایران هستند.

این مسئول گفت: ابعاد عظمت شهدا بسیار زیاد است و زبان ما قادر نیست عظمت این هویت های الهی را توصیف کند.

سردار سلامی شهیدان را حجت های خداوند نزد ما دانست و یادآور شد: استان البرز بیش از 5 هزار ستاره تابناک را بر سپهر افتخارات این سرزمین نشانده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: صبر خانواده شهدا نیز دست کمی از شهادت ندارد و خداوند بشارت داده است که جایگاه خانواده شهدا نزد فرزندانتان است.

وی یادآور شد: استکبار غافل از این است که نفوذ ایران در قدرت نظامی صرف نیست چرا که ما در هیچ کشوری پایگاه ثابت نظامی نداریم بلکه به عنوان مستشار به دعوت دولت ها حضور داریم.

سردار سلامی گفت: نفوذ و پیام انقلاب ما در منطقه بخاطر نفوذ کلامِ رهبر در جهان بوده که از جنس نفوذ بر قلب ها و دل ها است.

وی تاکید کرد: ملت آزاده ایران تمام محاسبات را تغییر داده چرا که تاریخ این ملت گواه آن است که در نبرد و تهاجم جنگی و اقتصادی مقابل دشمنان ایستاد و این یک پیروزی بزرگ و شگفت انگیز است .

گفتنی است در آیین اختتامیه کنگره ملی شهدای استان البرز از تمبر یادبود این کنگره رونمایی و از خانواده شماری از شهدای این استان تجلیل شد.
 
 

فرزانه سیداسحقی

دفاع مقدس کنگره شهدای استان البرز شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 402
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.