/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63961
تاریخ ثبت : 1397/06/25-10:19

پاکسازی معابر منطقه 2 کرج در حال انجام است

سرپرست منطقه 2 شهرداری کرج از پاکسازی زمین های بایرسطح منطقه خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ مرتضی جلالیان با بیان این خبر اظهار کرد: طرح پاکسازی معابر و محلات به طور مستمر در سطح منطقه 2 در حال اجرا است.

سرپرست شهرداری منطقه 2 کرج افزود: در این طرح جهادی بخش قابل توجهی از مطالبات شهروندان برطرف و فضای آرام و مناسبی برای سکونت و فعالیت شهروندان فراهم می شود.

به گفته این مسئول؛ وظیفه داریم در حوزه خدمات شهری به کارها و اقدامات در جهت ارتقای این حوزه شتاب بیشتری دهیم، ضمن این که عملکرد نواحی منطقه به صورت ماهیانه ارزیابی می‌شود.

وی تصریح کرد: حوزه خدمات شهری اقدامات بسیار خوبی را در سطح شهر کرج و در موضوعاتی چون آموزش های شهروندی وغیره می توانند به انجام برساند که پیگیر این موضوع هستیم.

جلالیان گفت: در راستای زیباسازی منظر شهری و حذف آلودگی های بصری همچنین جلب رضایت شهروندان طرح جهادی پاکسازی معابر این منطقه طبق برنامه زمان بندی شده آغاز شده است.

وی هدف اصلی از اجرای طرح پاکسازی را حفظ محیط زیست شهری و جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی و پیشگیری از فرسایش خاک دانست و بیان کرد: تحقق این امر به زیباسازی شهر نیز کمک زیادی می کند.

سرپرست شهرداری منطقه 2 کرج یادآور شد: لایروبی جوی خیابان شهید بابائی، پاکسازی کامل زمین های خالی بلوار سراج و بابایی،پاکسازی زمین خالی جنب بازار روز بنفشه انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: انجام اینگونه اقدامات گامی جهت بهبود وضعیت فضای شهری و ایجاد رضایتمندی در شهروندان است.
 

فرزانه سیداسحقی


تعداد دفعات مشاهده شده : 487
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.