/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63959
تاریخ ثبت : 1397/06/25-09:21

استفاده از ظرفیت روابط عمومی مناطق در اجرای برنامه هفته دفاع مقدس

مدیرکل ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری کرج با اشاره به استفاده از ظرفیت روابط عمومی مناطق در اجرای برنامه هفته دفاع مقدس، گفت: فضاسازی شهری مناسب این ایام انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سیدعلیرضا موسوی در نشست با فرمانده بسیج شهرداری کرج که به منظور برنامه ریزی پیرامون هفته دفاع مقدس برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع)، اظهار کرد: شهرداری کرج در نظر دارد با همکاری بسیج مناطق، نسبت به برگزاری هر چه بهتر هفته دفاع مقدس اقدام کند.
 
وی با بیان اینکه با توجه به حساسیت دفاع مقدس، جلسه هم اندیشی در سطح مناطق و سازمان ها در راستای پیشبرد اهداف مد نظر برگزار شده است، افزود: برپایی ایستگاه صلواتی و سنگرهای نمادین 8 سال دفاع مقدس از جمله برنامه های در دستور کار مناطق مختلف شهرداری کرج به شمار می رود که بنا است با همکاری بسیج اجرایی شود.
 
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج با تاکید بر اینکه صرفه جویی در هزینه کرد اعتبارات در صدر اقدامات قرار دارد، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت بسیج در هر منطقه به منظور پیش برد برنامه ها امری ضروری و حایز اهمیت به شمار می رود.
 
موسوی نصب و طراحی بنرهای هم سان و هم شکل را از جمله مهم ترین اقدامات در دستور کار اعلام کرد و گفت: باید به سمت طراحی بنرهای مفهومی در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و مقاومت حرکت کنیم.
 
وی بیان کرد: پیشنهاد استقرار گروه تلوزیونی مجموعه مدیریت شهری کرج در مسیر برگزاری کنگره سرداران شهید استان البرز ارائه شده و در دست بررسی است.


 
 

 

شهرداری کرج هفته دفاع مقدس
تعداد دفعات مشاهده شده : 602
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.