/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63958
تاریخ ثبت : 1397/06/24-16:12

تاكيد نماينده مجلس بر ضرورت خدمت رسانی به شهروندان / پيشنهاد استقرار ميز خدمت در تمام مناطق شهرداری

نماينده مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي بر ضرورت خدمت رسانی به شهروندان کرجی توسط شهرداری ها تاکید کرد.
به گزارش پايگاه خبری مديريت شهری كرج؛ عزیز اکبریان که ظهر امروز از منطقه 12 شهرداری کرج بازدید کرد، افزود: افزايش كيفيت خدمات رساني به شهروندان در تمامي حوزه ها از رويكردهاي كليدي و مهم مجموعه مديريت شهري است.
 
نماينده مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي بیان کرد:  مديريت شهري باید به دنبال افزايش و كيفيت خدمات به شهروندان باشد چرا که نقش شهرداري ها بسیار مهم بوده و مستقيم و غير مستقيم  در ایجاد نشاط اجتماعی نقش دارند. 
 
وي ضمن قدردانی از سرپرست شهرداري منطقه ١٢ در راه اندازي و استقرار ميز خدمت گفت: راه اندازي ميز خدمت در تمامی مناطق به ویژه مناطق محروم زمینه خدمت‌ رسانی مطلوب به شهروندان را فراهم می کند و این موضوع باید اجرایی شود. 
 
اكبريان افزود:  پيشنهاد مي کنم به منظور ارایه خدمات بیشتر به شهروندان و مراجعان این طرح در تمامی به مناطق اجرایی شود. 
 
سرپرست منطقه ۱۲ نیز در این دیدار گفت: شهرداری به منظور ایجاد ارتباط مستقیم با شهروندان در بخش ارایه خدمات شهری و فراهم کردن خدمات مورد نظر شهروندان و پایش کمی و کیفی خدمات، اقدام به ایجاد ميز خدمت کرده است. 
 
مهرداد فیروزبخت يادآور شد: شهروندان می‌توانند جهت  تسریع در روند رسیدگی به مسائل و مشكلات خود به متصدیان میز خدمت كه اغلب در بوستان های منطقه استقرار يافته مراجعه کنند و از راهنمایی‎های آنان برای حل مشکلات خود بهره‌مند شوند. 
 
در ادامه این دیدار اکبریان همراه با مهرداد فیروزبخت از بخش های مختلف شهرداری منطقه 12 کرج بازدید کرد و از نزدیک با کارکنان و مراجعان به گفت وگو پرداخت. فرزانه سید اسحقی

تعداد دفعات مشاهده شده : 751
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.