1397/11/01

. دوشنبه

1/21/2019
کد مطلب : 63948
تاریخ ثبت : 1397/06/22-12:00

همایش پاکسازی زمین در منطقه 11 برگزار می شود

سرپرست منطقه 11 شهرداری کرج گفت: همایش پاکسازی طبیعت به مناسبت روز جهانی پاکسازی زمین جمعه23 شهریور با حضورشهروندان و سازمانهای مردم نهاد برگزار می شود.
آرش یگانی در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: این برنامه با حضور عموم مردم، سازمان های مردم نهاد و جمعی از دوستداران محیط زیست با هدف افزایش روحیه مشارکت مردمی و جوامع محلی درزمینه ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست برگزار می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه این منطقه به عنوان یکی از ورودی های مهم کلانشهر کرج به شمار می رود، بیان داشت: اکوسیستم و جاذبه های طبیعی فرح بخش و چشم نواز، این منطقع را همواره به محلی برای فعالیت سازمان ها و انجمن های مردم نهادی تبدیل کرده که برای اعتلای فرهنگ حفاظت از محیط زیست آن کمر همت بسته اند.

یگانی اضافه کرد: نظافت و جمع آوری زباله ها در معابر اصلی و خیابان های پرتردد و مسیرهای منتهی به جاذبه های گردشگری از جمله برنامه های فرهنگی است که در روز زمین پاک اجرا می شود.

وی ضمن درخواست از شهروندان به منظور حضور در اجرای هرچه بهتر این طرح افزود: روز جهانی پاکسازی زمین فرصت و بهانه ای برای پاک زیستن و همدردی با دردها و زخم های طبیعت و دوری از روزمرگی و زندگی خسته کننده ماشینی جامعه امروز است. 


 
نازنین فرضی زاده

منطقه شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 658
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.