1397/11/01

. دوشنبه

1/21/2019
کد مطلب : 63947
تاریخ ثبت : 1397/06/22-11:35

کار گاه آموزشی سامانه مديريت يكپارچه معاملات "سمیم" برگزار شد

مدیر منطقه 4 شهرداری کرج از برگزاری کارگاه آموزشی سامانه سمیم در منطقه خبر داد.
ربی سعادت در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی سامانه سمیم، افزود : سامانه مدیریت یکپارچه معاملات سمیم در برگیرنده انواع معاملات در حوزه قانون برگزاری مناقصات و سایر معاملات است. 

وی بیان کرد: این سامانه قادر به اتوماسیون کلیه فرآیندهای انجام معاملات و مناقصات بوده و کلیه صورتجلسات و مکاتبات اداری در زمینه برگزاری معاملات از زمان درخواست تا زمان انعقاد قرارداد در سامانه گنجانده شده است.

به گفته مدیر منطقه 4، در واقع این سامانه یک سیتم مدیریت حقوقی و اتوماسیون معاملات و مناقصات است که توانایی کنترل حقوقی کلیه فرآیندهای معاملات را دارد.

این مسئول با اشاره به اينكه اين سامانه تمام موارد قانوني قوانين و آيين نامه هاي اشاره شده را به صورت هوشمند پوشش مي دهد ادامه داد: اين سامانه مي تواند بسياري از مشكلاتي را كه در زمينه برگزاري معاملات از قبيل دشواري كنترل روند قانوني برگزاري مناقصه ها و مزايده ها، مستند سازي، طولاني شدن فرآيند برگزاري مناقصه ها، مزايده ها و تبادل اطلاعات را از ميان برده و مانع تجديد يا لغو برخي از مزايده ها و مناقصه ها شود.
 
سعادت افزود: مكانيزه شدن فرآيند برگزاري معاملات و مناقصات، شفاف سازي و تسريع در فرآيند برگزاري مناقصه ها و مزايده ها، كاهش هزينه ها، استاندارد سازي، كنترل هوشمند قوانین و آيين نامه ها، تسهيل در نظارت، كاهش احتمال تجديد يا لغو شدن مناقصه ها و مزايده ها و .. از جمله دستاوردهاي اين سامانه است.

 

نازنین فرضی زاده

منطقه شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 624
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.