1397/11/01

. دوشنبه

1/21/2019
کد مطلب : 63938
تاریخ ثبت : 1397/06/21-10:34
در آستانه سال تحصیلی جدید؛
مدارس منطقه 8 رنگ آمیزی می شوند

مدیر منطقه 8 شهرداری کرج با اعلام آمادگی پرسنل این مجموعه برای استقبال از مهر گفت: رنگ آمیزی محیطی برخی مدارس باهمکاری آموزش و پرورش ناحیه 3 انجام خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا سیفی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم در راستای اجرای طرح استقبال از مهر اندیشیده شده است، اظهار کرد: این طرح با تدبیر و برنامه ریزی های از پیش تعیین شده شهرداری کرج در راستای ارتقای سطح خدمات و امکانات مورد نیاز فضاهای آموزشی و مدارس با جدیت پیگیری می شود.
 
مدیر منطقه 8 خاطرنشان کرد: در راستای فراهم سازی امکانات و انجام اقدامات لازم جهت رفاه دانش آموزان و فرهنگیان برای حضور در مراکز آموزشی ومدارس، جلسات متعددی طی هفته جاری برگزار شده است.
 
وی با بیان اینکه درصدد ارتقای سطح كمی و كيفی خدمات به شهروندان از جمله دانش آموزان هستیم، افزود: وظایف مشخص شده معاونت و بخش های مختلف تنها در جهت اجرای هر چه بهتر اقدامات مذکور است.
 
سیفی رسیدگی به وضعیت معابر و آسفالت خیابان ها را از دیگر اقدامات در دستور کار برشمرد و گفت: در نظر داریم با همکاری آموزش و پرورش ناحیه 3 نیز نسبت به رنگ آمیزی محیطی برخی از مدارس اقدام کنیم. 
 

 

شهرداری کرج استقبال از مهر مدارس
تعداد دفعات مشاهده شده : 593
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.