/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63934
تاریخ ثبت : 1397/06/21-07:27
به همت سازمان سیما، منظر شهری؛
شهر سیاه پوش عزای امام حسین (ع) شده است

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت: به منظور ایجاد فضای معنوی در شهر به همت سازمان سیما و منظر شهری پرچم های روی پل ها و میادین با پرچم های مشکی سیاه پوش شد.
سید علیرضا موسوی در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج  اظهار کرد: همزمان با آغاز ماه محرم الحرام و در راستای ترویج ارزش ها و ایجاد فضایی معنوی متناسب با این ایام، تمامی معابر و میادین سطح شهر با پارچه ها، کتیبه ها و پرچم های مشکی سیاه پوش شد.

وی بیان کرد: همچنین با همکاری سازمان سیما، منظر و به منظور ایجاد فضای معنوی پرچم های روی پل ها و میادین سطح شهر نیز با پرچم های مشکی تعویض شد.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج در بخش دیگر صحبت های خود با گلایه از عملکرد برخی مناطق در سیاه پوش کردن شهر، یادآور شد:  ترویج فرهنگ عاشورایی نیازمند همراهی و همدلی همه مجموعه مدیریت شهری اما در این زمینه با برخی کم کاری ها روبرو هستیم.

موسوی ادامه داد: اما متاسفانه برخی مناطق تا به امروز آنطور که شایسته است در این زمینه همراه نبوده اند که امیدوار هستیم ظرف امروز و فردا ضمن جبران کاستی ها به صف مروجین فرهنگ عاشورایی بپیوندند.


 نازنین فرضی زاده

سیما منظر فضای سبز شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 575
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.