/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63931
تاریخ ثبت : 1397/06/20-13:06

نصب پیام های فرهنگی در سطح مناطق دهگانه شهر کرج انجام شد

در آستانه ماه محرم شهر کرج به احترام ايام سوگواري امام خوبي ها، حضرت ابا عبدالله الحسين(ع)، سياه پوش شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، معاونت زیبا سازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج به مناسبت رسیدن ماه محرم الحرام و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان اباعبد الله الحسین (ع ) و در راستای حفظ و ترویج فرهنگ دینی، و تکریم شعائر اسلامی به عموم شهروندان، با نصب پرچم های مشکی، ریسه و بنر در میادین، معابر و بر روی عرشه پل های هوایی سرتاسر شهر را سیاه پوش کرد .

بنا براین گزارش، از هفته گذشته برنامه های استقبال از ماه محرم در يک ستاد ويژه در این سازمان مورد بررسي قرار گرفت تا براي فضا سازي شهري و سياه پوش کردن خيابان ها، ميادين و مسير هاي حرکت عزاداران حسيني (ع) اقدامات لازم بعمل آيد.

تعويض پرچم های الوان رنگي ميادين اصلي شهر با پرچم هاي سياه، انجام تبليغات محيطي متناسب با ايام محرم و نصب پرچم هاي عزاداري، سياهپوش کردن ميادين، بلوارهاي سطح شهر، چاپ و نصب بنرهاي ايام محرم با هدف انتقال مفاهيم عاشوراي حسيني از جمله اقدامات  سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج به مناسبت ايام سوگواري سالار شهيدان می باشد.

گفتنی است در خیابان‌های شهر جنب و جوش مردم  و بخصوص نوجوانان و جوانان برای برپایی آیین‌های عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران با وفایش وصف ناشدنی است و شور حسینی  دوستداران اهل بیت (علیه الاسلام) در جای جای  شهر مشهود است.


 نازنین فرضی زاده

سیما منظر فضای سبز شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 601
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.