/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63929
تاریخ ثبت : 1397/06/21-09:20

لکه گیری معابر منطقه 5 در آستانه شروع سال تحصیلی جدید

سرپرست مدیریت منطقه 5 شهرداری با اشاره به اینکه در آستانه شروع سال تحصیلی طرح استقبال از مهر در منطقه 5 اجرا می شود، گفت: لکه گیری معابر با تناژ تقریبی 400 تن آسفالت صورت گرفته است.
مصطفی خدابین در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اینکه به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید طرح استقبال از مهر در سطح کلانشهر کرج اجرایی می شود، اظهار کرد: پرداختن به امور زیربنایی، فضای سبز و حمل و نقل شهری از جمله تمهیداتی است که دراین منطقه مورد توجه قرار خواهد گرفت.
 
وی با بیان اینکه نصب و ترمیم تابلوهای احتیاط عبور دانش آموزان و لکه گیری معابر با اولویت مسیرهایی که مدارس و مراکز آموزشی در آن واقع شده از جمله اقدامات در دستور کار شهرداری منطقه 5 به شمار می رود، افزود: لکه گیری معابر با تناژ تقریبی 400 تن آسفالت صورت گرفته است.
 
سرپرست مدیریت منطقه 5 شهرداری با اشاره به دیگر برنامه های در دستور کار، گفت: رنگ آمیزی مدارس متقاضی، شست و شوی محوطه و رفع مشکل سرویس بهداشتی مراکز آموزشی نیز از دیگر برنامه های اولویت دار در راستای اجرای برنامه استقبال از مهر به شمار می رود.

به گفته خدابین مناسب سازی فضای سبز داخلی و محوطه بیرونی مدارس نیز یکی دیگر از برنامه های شهرداری منطقه 5 به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید محسوب می شود.
 
 

شهرداری کرج استقبال از مهر
تعداد دفعات مشاهده شده : 508
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.