/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63920
تاریخ ثبت : 1397/06/20-07:42

اجرای طرح استقبال از مهر در منطقه 9

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج گفت: عملیات لکه گیری و مرمت آسفالت خیابان های این محدوده در راستای اجرای طرح استقبال از مهر انجام گرفت.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس حق محمدلو با تشریح این خبر، اظهار کرد: به منظور ارتقاء کيفي و بهسازي معابر  و پياده راه ها عملیات لکه گيري و مرمت آسفالت در خيابان هاي اصلي و فرعي محلات منطقه در حال اجراست.
 
وي افزود: ترميم نوارهاي حفاري، رفع نقاط آبگير، پياده روسازي، مرمت پل هاي فلزي، هم سطح سازي دريچه ها و غیره از دیگر اقدامات معاونت فتی و عمرانی منطقه در تابستان به شمار می رود.
 
مدیر شهرداری منطقه 9 کرج با اشاره به لکه گيري معابر محلات این منطقه، تصریح کرد: روند اجراي فعاليت هاي فني و عمراني تا پايان تابستان سال جاری ادامه دارد.
 
حق محمدلو با اشاره به اجرای طرح مرمت چاله ها و رفع نواقص آسفالت در سطح معابر گفت: بر اساس بازدیدهای میدانی انجام شده و در خواست شهروندان در راستای رفع مشکلات و اصلاح شیب اَنهار همچنین جلوگیری از بروز آبگرفتکی، این مهم نیز در دستور برنامه های معاونت فنی و عمرانی این منطقه قرار گرفته است. 
 
مدیر شهرداری منطقه 9 کرج در پایان با تشریح اقدامات انجام گرفته پیروی اجرای طرح استقبال از مهر گفت: عملیات مرمت ولکه گیری آسفالت در محلات دولت آباد، بلوار علامه جعفری ، بلوار سردارانن شهید، بلوار نبوت، طالقانی جنوبی جمعا به میزان 1340 مترمربع با تناژ 5/136 تن در این طرح به مرحله اجرا در آمد.
 


تعداد دفعات مشاهده شده : 511
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.