/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63908
تاریخ ثبت : 1397/06/18-14:09
سرپرست شهرداری کرج عنوان کرد؛
ضرورت بهره مندی از مشاوران برجسته در اجرای پروژه های عمرانی

سرپرست شهرداری کرج با تاکید بر لزوم بهره مندی از ظرفیت مشاوران مطرح و برجسته، گفت: بهره مندی از مشاوران خوب، صرفه جویی مناسبی در حوزه زمان و هزینه کرد پروژه های عمرانی به همراه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد ظهر امروز از پروژه های عمرانی مطرح این کلانشهر نظیر پروژه تعریض خط ۴ حصار، ساماندهی تپه مراد آب، ادامه زیرگذرمهرویلا و جابجایی دیوار پادگان سپاه بازدید کرد.
 
سرپرست شهرداری کرج در بازدید از پروژه ساماندهی تپه مراد آب، بر لزوم استفاده صحیح از پتانسیل مشاوران طرح های عمرانی تاکید کرد و گفت: بهره مندی از ظرفیت مشاوران خوب و مطرح در جهت اجرای پروژه های عمرانی، صرفه جویی مناسبی در حوزه زمان و هزینه را به همراه خواهد داشت.
 
وی ضمن بررسی و طرح مشکلات موجود در برنامه زمان بندی ارایه شده توسط پیمانکار پروژه ساماندهی تپه مراد آب، تصریح کرد: این پروژه بزرگ از ظرفیت تشکیل دفتر فنی نیز برخوردار است.
 
احمدی نژاد همچنین در بازدید از پروژه ادامه زیرگذر مهر ویلا در جریان مشکلات و موانع این طرح قرار گرفت و اظهار کرد: طبق گفته پیمانکار، این پروژه از پیشرفت۲۰ درصدی برخوردار است.
 
همچنین در این بازدید روند اقدامات عمرانی انجام گرفته دو پروژه تعریض خط 4 حصار و جابجایی دیوار پادگان سپاه نیز بررسی شد.
 
 

شهرداری کرج محمدرضا احمدی نژاد پروژه عمرانی
تعداد دفعات مشاهده شده : 622
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.