/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63901
تاریخ ثبت : 1397/06/18-10:23
عضو شورای شهر کرج؛
هزینه انتقال زباله در کرج دو برابر تهران است/ بر قراردادهای پسماند نظارت شود

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به هزینه دو برابری انتقال زباله از سکو به مرکز دفن در این کلانشهر نسبت به تهران، ضروری است در این خصوص نظارت ویژه ای صورت بگیرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین محمدی در نطق پیش از دستور هشتاد و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، گفت: در قرارداد انتقال زباله از سکوها به مرکز دفن حلقه دره هر تن ۲۷ هزار تومان محاسبه می شود این در حالی است که مشابه این قرارداد در تهران هر تن ۱۷ هزار تومان محاسبه شده است.

وی ادامه داد: نیاز است این موضوع با جدیت پیگیری شود تا ضمن کاهش هزینه های جاری شاهد افزایش کیفیت خدمات رسانی به شهروندان باشیم.

این عضو شورا همچنین به ضرورت بازبینی قراردادهای مربوط به مدیریت شیرابه ها، لندفیل، تفکیک از مبدا و سطل های زباله اشاره و تاکید کرد: خوشحال می شویم نماینده اداره کل بازرسی و معاون خدمات شهری شهرداری در صحن شورا حضور پیدا کرده و توضیحات لازم را در خصوص ارایه نمایند.

محمدی با اشاره به اینکه سازمان مدیریت پسماند از انعقاد قراردادهای جدید در زمینه جمع آوری زباله بی اطلاع است، خواستار شد تا این قراردادها به سازمان محول شده و معاونت خدمات شهر تنها به وظیفه خود که نظارت بر سازمان است، بپردازد.

وی در ادامه به موضوع نیروی انسانی در سازمان مدیریت پسماند نیز پرداخت و یادآور شد: سازمان مدیریت پسماند با ۳۰۰ نفر نیرو که دو برابر نیروهای محیط زیست استان است در تنظیف شهر دخالتی ندارد که شاید نابسامانی های که در سطح شهر دیده می شود به همین دلیل باشد.

 عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: ضروری است این موضوع نیز مورد پیگیری قرار گیرد.

 

نازنین فرضی زاده

شورا شهردار کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 519
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.