/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63899
تاریخ ثبت : 1397/06/18-09:43

نشست هم اندیشی طرح مجموعه گردشگری اراضی چمن برگزار شد

نشست هم اندیشی طرح مجموعه گردشگری اراضی چمن با حضور اعضای شورا و معاون شهرسازی شهرداری کرج برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احد رسولی در نشست هم اندیشی در خصوص طرح مجموعه گردشگری اراضی چمن با مالکان این محدوده، اظهار کرد: روش focuse Group یا "گفتگوی گروهی متمرکز" یکی از روش های متداول در شهرسازی مشارکتی جهت ارزیابی و تحلیل مطالعات کیفی است که به منظور جمع آوری اطاعات، بررسی مسئله و مشکلات ساکنین محدوده مورد مطالعه انجام می شود.
 
وی افزود: نظرسنجی از ساکنان همچنین ارزیابی مشکلات و معضلات اراضی چمن در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد تا بتوان طرحی مناسب که پاسخگوی تمام نیازهای مردم است را ارایه کرد.
 
عضو شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه هدف از مطالعه و تهیه طرح مجموعه گردشگری اراضی چمن، تحقق توسعه پایدار است، گفت: جلساتی با حضور مهندسان مشاور و نمایندگانی از اراضی چمن یک، دو، سه و چهار برگزار خواهد شد تا در یک بازه زمانی هفت روزه بتوان به جمع بندی اولیه از نیازهای این محدوده دست یافت.
 
رسولی تاکید کرد: طرح ارائه شده توسط مهندسان مشار، تنها یک طرح پیشنهادی خواهد بود و به معرض دید عموم خواهد رسید تا نواقص و نکات مغفول در آن، رفع شود و به تهیه طرح قابل قبول و مطلوبی بیانجامد.
 

 

شورای شهر کرج مدیرت شهری اراضی چمن
تعداد دفعات مشاهده شده : 570
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.