/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63895
تاریخ ثبت : 1397/06/17-10:58

رفع مشکلات شهروندان با تکیه بر ظرفیت های مردمی امکان پذیر است

سرپرست منطقه 12 شهرداری کرج با اشاره به افتتاح اولین ساختمان سرای محله در این منطقه، گفت: رفع مشکلات شهروندان با تکیه بر ظرفیت های مردمی ازمهم ترین اهداف راه اندازی سراها است.
مهرداد فیروز بخت در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به افتتاح اولین سرای محله در منطقه 12، اظهار کرد: این مجموعه افتتاح شد تا با مشارکت مردم در اداره امور شهری، مسیر توسعه با سرعت بالاتری طی شود.

وی "مردم محور" کردن محلات را یکی از مهم ترین اهداف افتتاح ساختمان سرای محله در منطقه 12 برشمرد و افزود: طرح مشکلات و نیاز شهروندان در این مجموعه سبب خواهد شد تا با تکیه بر ظرفیت و پتانسل ساکنین، معضلات در اولین فرصت ممکن پیگیری و برطرف شود.

سرپرست شهرداری منطقه 12 با اعلام اینکه حضور ساکنین در مجموعه سرای محله زمینه ارتباط مردم و مسئولان را فراهم می کند، کفت: سازمان فرهنگی شهرداری کرج نقش نظارتی را در این سراها ایفا خواهد کرد.

فیروزبخت با اشاره به حضور فعال و مستمر سازمان های مردم نهاد همچنین و ارایه خدمات فرهنگی و آموزشی به متقاضیان در این مرکز، تصریح کرد: انعکاس درخواست و نیاز شهروندان به مسئولان از دیگر اهداف راه اندازی سرای محله است.


اولین سرای محله شهر کرج پانزدهم شهریورماه با برگزاری جشن "افتتاح اولین سرای محله ارم" و با حضور اعضای شورای شهر و مدیران مدیریت شهری در محله مهرشهر، بلوار ارم، نبش میلاد سوم آغاز به کار کرد.
 


شهرداری کرج منطقه 12 سرای محله
تعداد دفعات مشاهده شده : 486
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.