/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63889
تاریخ ثبت : 1397/06/15-14:34

اولین سرای محله در منطقه 12 افتتاح شد

اولین سرای محله کرج صبح پنج‌شنبه ۱۵ شهریور ماه، با حضور اعضای شورای اسلامی شهر کرج در منطقه ۱۲ افتتاح شد.‌‌‌
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احد رسولی هدف اصلی مدیریت شهری را ایجاد زمینه مشارکت با مردم برای مردم اعلام کرد و گفت: شهرداری و سایر سازمان های مربوطه باید بازخورد مردم را در خصوص اقدامات انجام گرفته، بدانند چرا که میزان رضایتمندی مردم نشان دهنده میزان موفقیت طرح ها خواهد بود.
 
او با تاکید بر اینکه بخشی از سرانه‌های خدماتی در سرای محله باید جبران شود، ادامه داد: توصیه می کنم جهت دستیابی به نتیجه بهتر از متخصصان شهرسازی در طراحی فضاهای باز و متخصصان طراحی صنعتی در طراحی مبلمان مورد نیاز در سراها  استفاده شود.
 
رسولی هم چنین بر لزوم متخصص بودن تسهیل گران اجتماعی در سراهای محلات تاکید کرد و یادآور شد: به این ترتیب نیازسنجی ها دقیق تر و راهبردهای رفع نیازهای محلات مفیدتر خواهد بود.
 
این عضو شورا در پایان از تلاش های سرپرست منطقه 12 و معاونت فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری کرج قدردانی و ابراز امیدواری کرد که ایجاد ارتباط میان سرای محلات و  دفاتر نوسازی به نتایج مطلوب و به ارتقای کیفیت زندگی شهروندان بیانجامد. 
 
در آیین افتتاح اولین سرای محله در منطقه 12 علاوه بر عباس زارع رییس شورای شهر کرج، احد رسولی، اکبر سلیم نژاد، محمد حسین خلیلی اردکانی و فرج الله ایلیات از اعضای شورای پنجم و برخی دیگر از مدیران مجموعه مدیریت شهری حضور داشتند.  
 

 

 


مصطفی فراغت 
سرای محلات شورا کرج رسولی
تعداد دفعات مشاهده شده : 805
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.