/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63884
تاریخ ثبت : 1397/06/14-20:10

کرج به لحاظ ابعاد و وسعت، نیاز به طرح ترافیک دارد

کاندیدای تصدی شهرداری کرج، گفت: با توجه به وسعت و ابعاد شهر کرج همچنین جمعیت روز افزون آن، این کلانشهر نیاز به طرح ترافیک دارد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، هیربد معصومی در جلسه ارایه برنامه های خود برای تصدی شهرداری کرج با اشاره به تجهیز شهر به دوربین های طرح ترافیک، اظهار داشت: برای کاهش ترافیک و ایجاد نظم و انضباط شهر نیازمند اجرای طرح ترافیکی هستیم.

وی همچنین به وضعیت ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کرج اشاره کرد و افزود: حوزه حمل و نقل نیازمند نوسازی اتوبوس و تاکسی های درون شهری است که این امر با توجه به دستور ریاست جمهوری برای پرداخت 50 درصد هزینه نوسازی ناوگان حمل و نقل از سوی دولت و 30 درصد به صورت تسهیلات و تنها 20 درصد آورده شهرداری ممکن است و باید از این فرصت نهایت استفاده را کرد.

معصومی در حوزه عمرانی به تکمیل پروزه های نیمه تمام عمرانی اشاره کرد و گفت: تکمیل پروژه های  نیمه تمام عمرانی بر اساس الویت بندی و جلوگیری از پروژه های جدید با نظر اعضا شورا حایز اهمیت است.

وی در یخش دیگری از صحبت های خود از ضرورت تجدید نظر در طرح تفصیلی در حوزه های عملیاتی شهرسازی و معماری یاد کرد و افزود: کلانشهر کرج نیاز به بازنگری طرح تفصیلی دارد و یک طرح موضوعی و موضعی باید ایجاد کرد.

به گفته معصومی ساماندهی دستفروشان در مناطق تعیین شده با شیوه انسان دوستانه ضروری است.

 

نازنین فرضی زاده

شورا شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 457
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.