/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63880
تاریخ ثبت : 1397/06/15-08:59

حضورنمایندگان شهرداری کرج در نشست کمیته ITS کلانشهرها

نشست کمیته ITS شهرداری های کلانشهرهای کشور با حضور مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج و به میزبانی شرکت کنترل ترافیک تهران در محل مرکز کنترل تونل نیایش، برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این جلسه که به دستور جانشین معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد، ضمن بررسی مشکلات جاری کلانشهرها، چگونگی توسعه سیستم های هوشمند حمل و نقل و پیشنهادات مراکز مختلف برای طرح در جلسات بعدی ایراد گردید.

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج در خصوص این نشست گفت: با توجه به گستردگی و پیشرفت روز افزون این سیستم ها و همینطور ضرورت مدیریت عرضه و تقاضای حمل و نقل در شرایط کمبود منابع مالی و ملکی، و نیاز مبرم حرکت همه جانبه کلانشهرها به سمت انسان محوری، تعامل سازنده و استفاده از تجربیات موفق سایر شهرها می تواند موجب به روز رسانی کارآمد، بهبود شرایط استفاده و توسعه سیستم های هوشمند حمل ونقل در شهر کرج شود.

محمد حاجی جعفری اظهار داشت:  شهرداری کرج با حضور پر رنگ در این نشست، نسبت به انتقال تجارب شهری به سایر کلانشهرها اقدام کرد که نقطه نظرات فنی و مشکلات بیان شده به منظور تصویب و پیگیری در جلسه آتی معاونین حمل و نقل و ترافیک کلانشهرهای کشور در صورتجلسه نهایی گنجانده شد.

وی ابراز امیدواری کرد:انتظار داریم بتوانیم با رفع و تسهیل این مشکلات و نیز با همکاری سایر کلانشهرها فرآیند راه اندازی سیستم های ITS در شهرهای کشور را بخصوص در موضوع تعامل با پلیس راهور بهبود بخشیم.   


       


عادله ارشادی مقدم
مرکز کنترل شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 712
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.