/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63878
تاریخ ثبت : 1397/06/15-08:05

پیشرفت فیزیکی پروژه بزرگراه شمالی کرج 35.5 درصد اعلام شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه بزرگراه شمالی کرج 35.5 درصد می باشد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عسگر نصیری در نشست با مشاورین و پیمانکاران پروژه بزرگراه شمالی کرج که با حضور اکبر رحمانی قهرودی؛ رئیس اداره امور راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد، اظهار کرد: طبق آخرین برآورد انجام گرفته توسط پیمانکار، میزان پیشرفت ریالی این پروژه 33.5 درصد و میزان پیشرفت فیزیکی آن 35.5 نیم درصد اعلام شده است.

نصیری در ادامه با اشاره به وضعیت بد اقتصادی حاکم بر جامعه، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مشکلات اقتصادی گریبان شهرداری ها را نیز گرفته، روند اجرای پروژه های عمرانی با موانع و معضلات عدیده ای مواجه شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج بیان کرد: به دنبال رفع مشکلات پیش آمده راهکارهایی برای پیشرفت پروژه بزرگراه شمالی کرج در بازدید رئیس اداره امور راه و ترابری و مدیریت عمران و شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه کشور و هییت همراه بررسی و مطرح شد.

وی افزود: پیرو راهکارهای یاده شده در این بازدید، می توان مطابق بند و ماده 5 نسبت به فروش اوراق مشارکت با اخذ مجوز از سازمان برنامه و بودجه اقدام کرد که این امر پس از اخذ نظر اعضای شورای اسلامی شهر کرج اجرایی خواهد شد.

بازدید شهرداری کرج معاونت عمرانی
تعداد دفعات مشاهده شده : 522
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.