/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63864
تاریخ ثبت : 1397/06/14-09:24
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج خبر داد:
پیشرفت فیزیکی تقاطع غیر همسطح ماهان–- باغستان 60 درصدی شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج با اشاره به تسریع در عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح ماهان –- باغستان در دو ماه گذشته، از پیشرفت 60 درصدی این پروژه در حال حاضر خبر داد.
عسگر نصیری، درگفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج از اهداف احداث این طرح را تسهیل در عبور و مرور شرق به غرب و کاهش اتلاف وقت شهروندان عنوان کرد و بیان داشت: با تکمیل این تقاطع و ایجاد دسترسی از بلوار سربازان گمنام به سمت بلوار امام خمینی(ره) (محدوده ماهان – حصارک)، بار ترافیکی خیابان شهید بهشتی حدفاصل سه راه رجایی شهر تا پل حصارک به میزان چشمگیری کاهش خواهد یافت.

وی به معارضات و تاسیسات شهری در این پروژه نیز اشاره کرد و افزود: در دو ماه گذشته با جابجایی لوله های آب 200 و 300، لوله گاز 6 و 12 و انتقال آن در داکت های طراحی و اجرا شده، معارضات تاسیساتی پروژه مرتفع شده که این امر به تسریع اجرای عملیات احداث طرح انجامیده است.  

نصیری، همچنین حفاری و لوله گذاری فاضلاب عرشه غربی پروژه به قطر250 متر را مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: پس از رفع معارضات پروژه اقداماتی چون: بتن ریزی، آرماتور بندی و قالب بندی دیوار حائل ضلع جنوب غربی و ادامه خاکبرداری ضلع شرقی در دستورکار قرار گرفته است.

این مسئول، ضمن تقدیر از همکاری فرماندهی پلیس راهور در اجرای این طرح، از دریافت مجوز انحراف ترافیک در ضلع جنوب غربی خبر داد و افزود : با اجرای این انحراف ترافیکی، سرعت اجرای پروژه  بیشتر شده و عملیات خاکی و بتن ریزی نیز همزمان در حال اجرا می باشند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج در پایان از صبر و شکیبایی شهروندان محدوده طرح برای همکاری در اجرای این عملیات قدردانی کرد و اهتمام مجموعه مدیریت شهری برای افتتاح هر چه سریع تر این تقاطع را به منظور تسهیل در تردد شهروندان و آسایش عبور و مرور آنان عنوان کرد.


 

عادله سادات ارشادی

تقاطع ماهان شهرداری کرج معاونت فنی عمرانی
تعداد دفعات مشاهده شده : 606
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.