1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63618
تاریخ ثبت : 1397/05/20-07:54
وحیدی خبر داد:
عرضه گوشت منجمد وارداتی با قیمت مصوب در بازار روزهای کرج

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری کرج از عرضه گوشت منجمد وارداتی با قیمت مصوب 29 هزار و 500 تومان در بازار روزهای تحت پوشش سازمان خبر داد.
عباس وحیدی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: در راستای سیاست های اصولی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج مبنی بر ارایه ی خدمات مطلوب به شهروندان محترم کلان شهر کرج، همچنین مدیریت قیمت محصولاتی که در سبد غذایی مردم نقش بسزایی دارند، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری اقدام به عرضه گوشت منجمد وارداتی برزیل با قیمت مصوب 29 هزار و 500 تومان کرده است.

این مسول اضافه کرد: این اقدام، از تاریخ 17 مرداد ماه جاری با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان البرز و همکاری ستاد تنظیم بازار استان در سطح تمام بازار روزهای سازمان صورت گرفته است.
 
وی در تشریح اهداف سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری کرج در خصوص عرضه گوشت منجمد عنوان کرد:  با توجه به افزایش قیمت گوشت گرم گوساله در روزهای گذشته و افزایش تقاضای شهروندان با هماهنگی های صورت گرفته، این سازمان به منظور کاهش  قیمت این محصول اقدام به عرضه ی سردست منجمد برزیلی کرده است.
 
وحیدی در پایان با اشاره به اینکه این محصول می بایست فقط در بازارهای روز و به صورت خرده فروشی عرضه شود، از شهروندان خواست در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف، موارد را در اسرع وقت به ناظرین مقیم در بازارها گزارش کنند تا اقدامات مقتضی صورت پذیرد.
 

نازنین فرضی زادهسازمان ساماندهی مشاغل شهری فراورده های کشاورزی شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 554
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.