/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 63616
تاریخ ثبت : 1397/05/18-16:36

یک روزِ بدون خبر، هدیه مدیریت شهری کرج به خبرنگاران

نشاط، موسیقی، تشویق و هیجان در حالی امروز میان اصحاب رسانه ی دعوت شده به تالار لوتوس خودی نشان داد که شهرداری کرج با همراهی شورای اسلامی شهر این کلانشهر مصمم بودند با وجود کاستی ها، روزی شاد و بدون دغدغه را برای حاضران رقم بزنند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پنج شنبه 18 مردادماه 97 روزی بود که بسیاری از خبرنگاران و اهالی قلم کنار یکدیگر قرار گرفتند و به جای نوشتن و مخابره اخبار، از امکانات و برنامه هایی که مدیریت شهری برای آن ها تدارک دیده بود، لذت بردند.

عده ای پس از مدت ها دیدار تازه کردند و برخی دوستان و رُفقای قدیمی ساعاتی را کنار یکدیگر به گل گفتن و گل شنیدن گذراندند. حضور اعضای شورای شهر، شهردار و برخی مدیران شهری در این همایش که به مناسبت پاسداشت مقام خبرنگار برگزار شده بود، فرصتی را فراهم کرد تا اصحاب رسانه و مسئولان امروز را به دور از قیود و چارچوب های مرسوم پشت سر بگذارند. فرصتی که در طول سال کمتر رُخ می دهد و تنها در آستانه روز خبرنگار است که می توان بی پیرایه و ساده به آن دست یافت.

مدیریت شهری کرج امسال عزم خود را جزم کرده بود تا به جبران غفلت سال گذشته، روزی خوش را برای صاحب قلمان و خبرنگاران رقم بزند. اجرای موسیقی و تقلید صدا، حذف سخنرانی های مرسوم و ایجاد شور و نشاط برای حاضران، رهاوردی بود که تدابیر اندیشیده شده از سوی مدیریت شهری برای امروز خبرنگاران به همراه آورد و توانست لحظات شیرینی را برای مدعوین فراهم کند.

در جشن امروز بسیاری از کهنه کاران عرصه خبر البرز و جوانان تازه کار و با انگیزه حضور داشتند. آن ها آمده بودند تا به جایگاهی که به عنوان خبرنگار و سفیران صداقت و حقیقت در جامعه دارند، ببالند و در روزی که به مدد ایثارگری و حق جویی مردی بزرگ به نام خبرنگار رقم خورده بود، فارغ از مسئولیت رسانه ای شان، در کنار مسئولان شهری، از بودن در محیطی دلنشین و شاد لذت ببرند.

این حضور پُرشور و با نشاط از نظر سرپرست شهرداری کرج نیز دور نماند و محمدرضا احمدی نژاد هنگامی که برای ادای احترام و خوشامدگویی پای میکروفن مراسم رفت، بر ضرورت افزایش نشاط و طراوت مراسم تاکید کرد.

وی با تبریک این روز به همه مدعوین و خبرنگاران، طراوت و شادابی را جزو ذات کار رسانه ای برشمرد و پیشرفت جامعه را در گرو فعالیت اصحاب رسانه و خبر عنوان کرد.

این آیین با اهدای لوح تقدیر، تندیس روز خبرنگار و هدایایی از سوی مسئولان ارشد مدیریت شهری به خبرنگاران به پایان رسید.

عادله سادات ارشادی

شهرداری کرج روز خبرنگار
تعداد دفعات مشاهده شده : 534
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.