/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 63614
تاریخ ثبت : 1397/05/18-10:07

خبرنگاران وجدان های آگاه جامعه هستند

معاون مالی - اقتصادی شهرداری کرج، هفدهم مردادماه، روزی که محمود صارمی؛ از راویان صادق اخبار و مشتاقان حقیقت ناجوانمردانه توسط دژخیمان به شهادت رسید تا این روز به نام وجدان های آگاه جامعه در تقویم ایران اسلامی به ثبت برسد را به خبرنگاران تبریک گفت.
علی سلطانی مقدم در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از خبرنگاران به عنوان راویانی یاد کرد که وقایع را آن گونه که هست به جامعه منعکس کرده و موجب ارتقای آگاهی و دانش مردم می شوند.
 
وی، با تاکید بر اینکه شهید صارمی به عنوان الگوی خبرنگاران، نمونه بارز ایثارگری و فداکاری به منظور رساندن حقیقت به مخاطبان است، اضافه کرد: امید می رود این روحیه و این رویکرد در رفتار و گفتار همه خبرنگاران و اصحاب رسانه بروز داشته و منعکس شود.
 
سلطانی مقدم، ضمن تقدیر از همه خبرنگاران شهر کرج، به وضعیت امروز اقتصادی جامعه ایران، اشاره کرد و هدایت مردم به سمت همراهی و صبوری توسط خبرنگاران را بسیار حایز اهمیت ذکر کرد.
 
وی افزود: اصحاب رسانه و قلم به دستان در ایجاد این روحیه همراهی و مشارکت نقش بسیار مهمی دارند و می توانند با ارائه راهکارهای مفید و موثر می توانند از وقوع بسیاری پریشانی ها و آفات در جامعه پیشگیری کنند.
 
این مسئول، به دغدغه های اقتصادی شهرداری کرج نیز اشاره کرد و از اصحاب رسانه خواست با توجه به شرایط اقتصادی کشور و همه مسائلی که در حوزه های درآمدی و مالی دامنگیر شهرداری این کلانشهر شده، زمینه های مساعدت و همراهی شهروندان با این دستگاه را فراهم نمایند.
 

عادله سادات ارشادی مقدم

شهرداری کرج خبرنگار
تعداد دفعات مشاهده شده : 337
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.