/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 63610
تاریخ ثبت : 1397/05/18-07:45

ساماندهی سرعت گیر های پلاستیکی درسطح منطقه 9

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج از ساماندهی سرعت گیرهای پلاستیکی معابر سطح شهر خبرداد.
عباس حق محمدلو در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به اقدامات این معاونت خدمات شهری در ماه های اخیر، اظهار کرد: اصلاح و ساماندهی سرعت گیرهای آسفالتی سطح شهر با هدف اصلاح تردد و کاهش خطرات ناشی از نابسامانی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه برخی از این سرعت گیرها به صورت غیرکارشناسی نصب شده اند، گفت: نصب سرعتگیر ها باید به پشتوانه بررسی دقیق و کارشناسی، با استفاده از ابزار مناسب و به روز صورت گیرد که بر همین اساس مقرر شد تمامی سرعت گیر پلاستیکی در سطح معابر شهر جمع آوری شوند.

حق محمدلو افزود: با جمع آوری این سرعت گیرهای پلاستیکی، سرعت گیرها آسفالتی بر اساس معیارهای کارشناسی، در بخش های مورد نیاز معابر نصب و تعبیه خواهد شد.

مدیر منطقه 9 ادامه داد: با در نظر گرفتن نحوه تردد وسایل نقلیه و عابران پیاده و  افزایش ایمنی در معابر شهری و جهت عبور و مرور راحت و با آرامش و ایجاد نظم و کاهش تصادفات و ترافیک عبوری بلوار شهید عسگری با نصب گل میخ  ایمن سازی شد.

وی تصریح کرد: گل میخ نوعی سرعت گیر و تعیین کننده مرز در مسیرهای شلوغ و  پرتردد است و وسیله ای جهت کنترل سرعت خودروها می باشد.سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 313
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.