/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 63609
تاریخ ثبت : 1397/05/18-07:08

زمین های بایر سطح منطقه 2 پاکسازی شد

سرپرست منطقه 2 شهرداری کرج از پاکسازی و تسطیح زمین های بایر در منطقه 2 خبر داد.
 سیدرضا فیض در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از پاکسازی زمین های بایر در این منطقه خبر داد و گفت: طی عملیات ضربتی، اراضی بایر و زمین های خالی موجود در منطقه پاکسازی و تسطیح شد.

 سیدرضا فیض از بکار گیری 2 دستگاه لودر و گلیدر و 6 کامیون کار پاکسازی و تسطیح زمین های بایر موجود در سطح منطقه به انجام رسید. 

وی افزود: پیش از آغاز عملیات تسطیح، زباله ها و نخاله های موجود با لودر جمع آوری و به مرکز دفن زباله منتقل شدند و سپس این اراضی تسطیح شدند.

 فیض محدوده عملیات پاکسازی را مجمع صنفی شیخ آباد، میدان امام حسین، میدان شاه عباسی، کوچه محیط زیست، زیرپل مترو محمدشهر ایستگاه 137، حاشیه اتوبان، شهرک بنفشه و نمازی خواه عنوان کرد. 

وی هدف اصلی اجرای طرح پاکسازی را حفظ محیط زیست شهری و جلوگیری از آلودگی های خطرناک و فرسایش خاک عنوان کرد و افزود: پاکسازی زمین ها به زیباسازی شهر نیز کمک می کند.

سرپرست منطقه 2 خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلیه نخاله غیرمجاز و رها شده و پسماندهای شهری در مناطق مسکونی مراتب را با شماره سامانه 137 و در 24 ساعت شبانه روز اطلاع رسانی کنند تا در اولین فرصت مأمورین شهرداری منطقه نسبت به جمع آوری این نخاله ها در سطح محدوده  اقدام نمایند.

سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 318
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.