/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 63607
تاریخ ثبت : 1397/05/17-13:38

شهردار کرج از پروژه تقاطع غیر همسطح ماهان باغستان بازدید کرد بهره برداری ظرف 3 ماه آتی

شهردار منتخب شورای اسلامی شهر کرج در بازدید میدانی از پروژه تقاطع غیر همسطح ماهان- باغستان، در جریان روند اجرایی این طرح قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری مدیرت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد در بازدید از روند اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح ماهان- باغستان "بلوار سربازان گمنانم- بلوار امام خمینی(ره)" با بیان اینکه این طرح اواخر سال 95 با هدف کاهش حجم ترافیک و تسریع در روند تردد شهروندان بر زمین زده شد، اظهار کرد:به طور حتم تسریع در روند اجرایی شدن پروژه های عمرانی، توسعه شهر را به همراه خواهد داشت.

احمدی نژاد اضافه کرد: کاهش اتلاف وقت شهروندان در ترافیک، کاهش مصرف سوخت، کاهش تولید و انتشار آلاینده های هوا و افزایش دسترسی اراضی تحت تاثیر به شبکه های اصلی حمل و نقل شهر از منافع این طرح محسوب می شود.

وی با بیان اینکه طبق ارزیابی های صورت گرفته این پروژه با پیشرفت فیزیکی 50 درصد در حال انجام است، افزود: اجرای عرشه شرقی زیرگذر، اجرای عرشه و شمع های جبه های شرقی، اجرای راستگرد شمال به غرب، اجرای خاکبرداری ضلع شرقی، اجرای دیوارهای حائل ضلع شرقی و غربی از اهم فعالیت های انجام شده این پروژه به شمار می رود.

شهردار منتخب شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه بر اساس اظهارات مشاورین و پیمانکار پروژه تقاطع غیرهمسطح ماهان - باغستان، این طرح در صورت همکاری ادارات آب و فاضلاب، گاز، مخابرات و تزریق به موقع منابع مالی طی 3 ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید، خاطرنشان کرد: این پروژه کاهش بار ترافیکی محدوده خیابان شهبد بهشتی، حد فاصل سه راه رجایی شهر تا میدان حصارک را به همراه خواهد داشت.

 
ستاره محمدی

شهرداری احمدی نژاد پروژه های عمرانی بازدید
تعداد دفعات مشاهده شده : 614
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.