1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63598
تاریخ ثبت : 1397/05/17-08:32

اطلاع رسانی 20000 تخلف رانندگی از طریق سامانه پیامکی

سرپرست مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج از اطلاع رسانی بیش از بیست هزار تخلف رانندگی ثبت شده از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک به متخلفین از طریق پیامک و ارسال پستی خبر داد.
محمد حاجی جعفری در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: این پیامک ها با راه اندازی سامانه های ثبت و ارسال تخلفات رانندگی و همچنین سامانه نظارت بر رفتار رانندگان حمل و نقل عمومی، ارسال شده است.

وی، اطلاع رسانی سریع از ثبت تخلفات را از زمینه های اصلی بازدارندگی تخلفات بر شمرد که این مهم با طراحی سامانه ای بومی و  منطبق بر خواسته و نیازهای شهر کرج، با همکاری پلیس راهور در کمترین زمان ممکن در حال بهره برداری می باشد.

به گفته این مسئول، با گذشت زمان نیز سرویس های متنوعی در این خصوص طراحی و در حال توسعه می باشد.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج افزود: با شناسایی نیازهای شهری و با شناخت مجموعه فنی مرکز کنترل ترافیک، انعطاف و قابل توسعه بودن سیستم های اپلیکیشنی در بستر نرم افزار ثبت وقایع موجود در این مرکز طراحی و در حال تست می باشد که از طریق آن می توان رخدادهای شهری را نیز توسط اپلیکیشن ثبت و برای بخش های مربوطه ارسال نمود.

وی ادامه داد: از دیگر قابلیت های آن پیگیری آنلاین و خارج از محیط کار برای رفع موضوعات ارسال شده است. این موضوع می تواند در طول شبانه روز از سوی مدیران بخش های مختلف خدمات شهر، عمران و ترافیک مناطق انجام گیرد.

حاجی جعفری اضافه کرد: افزایش تعداد دوربین های نظارتی تا پایان ماه جاری به تعداد 68 دستگاه از دیگر برنامه های مرکز کنترل ترافیک است که این مهم در حال اجرا می باشد. علاوه بر این طبق برنامه ریزی صورت گرفته در سال جاری در حوزه های: دوربین های نظارتی، چراغ های هوشمند، خودروی سیار پلاک خوان و تابلوهای پیام متغیر خبری پروژه های خوبی تعریف شده اند که انتظار داریم در سال جاری به بهره برداری برسند.

عادله سادات ارشادی

شهرداری کرج سامانه اطلاع رسانی تخلف جرایم رانندگی
تعداد دفعات مشاهده شده : 302
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

















----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.