1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63595
تاریخ ثبت : 1397/05/17-09:03

رسانه تهدید نیست بلکه فرصت مناسبی است برای رفع کاستی ها

مدیرکل ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری کرج با تبریک روز خبرنگار، گفت: رسانه فرصت بسیار خوبی را برای مدیران فراهم می کند تا با شناسایی به هنگام ضعف ها؛ در جهت رفع مشکلات گام بردارند.
سید علیرضا موسوی در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به این که مدیران و دستگاه ها باید از قابلیت های رسانه به خوبی استفاده کنند، اظهار کرد: مطبوعات و رسانه ها می توانند بازوان دستگاه های اجرایی و مکمل خوبی برای بازتاب تاریک و روشن های اقدامات مدیران برای برون رفت از مشکلات باشد.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، تاکید کرد: امیدوارم ابعاد گوناگون و موثر رسانه بیش از گذشته مورد توجه قرار داده و به جای نگاه های تهدیدگونه از اهالی رسانه به عنوان فرصتی برای شکوفایی بیشتر مجموعه تحت مدیریت خود بهره گیرند.

وی در بخش دیگر صحبت های خود به موضوع شکایت یکی از معاونت های شهرداری کرج از فعالان رسانه ای نیز پرداخت و یادآور شد: با هماهنگی های انجام گرفته این موضوع به زودی حل و فصل خواهد شد.

موسوی با یادآوری صحبت های مدیران ارشد استانی و شهری، گفت: شکایت از اهالی رسانه راه خوبی برای کنترلِ انتقادها نیست و بهتر این است مدیران به جای اینگونه برخوردها،
با سعه صدر بیشتر کاستی ها را جبران کنند.

شورا شهرداری کرج روزخبرنگار
تعداد دفعات مشاهده شده : 316
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.