1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63589
تاریخ ثبت : 1397/05/16-08:03

طرح های عمرانی منطقه 7 بررسی شد

رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کرج از منطقه 7 شهرداری کرج بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی حاجی قاسمی در جریان این بازدید با بررسی اقدامات حوزه شهرسازی و عمران، افزود: اجرای طرح تعریض بلوار شهید میرزایی پرور یک اقدام کاربردی و ضروری است که در جهت کاهش بار ترافیکی در حال انجام است. 

این عضو شورا در ادامه بیان کرد: تمام تلاش شورای شهر این است که بتواند با درک درست از مشکلات شهر و شهروندان در جهت کمک به توسعه متوازن و توزیع عادلانه خدمات شهری گام‌های اساسی بردارد.

وی اظهار داشت: امیدواریم با توجه به مسائل مطرح شده و شناخت دقیق مشکلات در این منطقه تصمیمات خوبی جهت توسعه یکپارچه و پایدار نقاط مختلف شهر گرفته شود.


امیر حسین کاظمینی سرپرست منطقه 7 شهرداری کرج نیز در این دیدار ضمن اشاره به پروژه های عمرانی که در سطح منطقه انجام شده است، وجود برخی کاستی ها در بحث تملکات و اعتبارات مورد نیاز را یادآور شد و گفت: پروژه اتصال بلوار باغستان به آتشگاه از جمله طرح هایی است که برای منطقه از اهمیت بسیاری برخوردار است و جهت اجرای ان اقدامات مطلوبی صورت گرفته است.

گفتنی است این عضو شورا در راستای تبادل اطلاعات، انتقال مشکلات و همیاری دراجرای پروژه های شهری و همچنین برون رفت از موانع موجود ضمن بازدید از معابر محله اوقافی و حیدرآباد بر لزوم رسیدگی به مشکلات معابر این نواحی کم برخوردار تاکید کرد.
 

سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 283
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.