1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63583
تاریخ ثبت : 1397/05/15-10:07

نصب 80 تابلو ترافیکی در منطقه 2

سرپرست منطقه 2 شهرداری کرج از نصب 80 تابلو ترافیکی در این منطقه خبر داد.
سیدرضا فیض در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار کرد: با هدف کاهش بار ترافیکی و محوریت ایمن سازی معابر و سهولت عبور و مرور شهروندان در منطقه تمهیدات ترافیکی در نظر گرفته شده است.
 
وی عنوان کرد: راهکارهای موثری برای کاهش بار ترافیکی و رفاه حال شهروندان وجود دارد که بی شک با مشارکت شهروندان، حاصل آن علاوه بر سهولت تردد، پیشگیری از آلودگی هوا، عدم اتلاف وقت، انرژی و کاهش فشارهای روانی ناشی از ترافیک خواهد بود.
 
سرپرست منطقه 2 اظهار داشت: به منظور سهولت رفت و آمد شهروندان در منطقه 2 شهرداری کرج به خصوص در معابر پر ترافیک اقدامات ترافیکی از سوی حوزه حمل و نقل ترافیک این منطقه  اجرای عملیات خط کشی معابر به طول 1500متر اجرایی شد.
 
وی بیان کرد: 80عدد تابلو ترافیکی در سطح منطقه نصب گردیده و زیرگذرهای شهید صدوقی و فردوسی با نصب جدید علایم ایمنی برای خدمات مطلوب تر به شهروندان بهسازی گردید
 
فیض از دیگر اقدامات انجام شده در سطح منطقه نصب سابیان پلیس در محورهای اصلی دانست و گفت: جهت رفاه حال شهروندان به ویژه رانندگان نصب علایم ترافیکی، تابلوهای هدایت مسیر، تعویض و بازسازی تابلوهای فرسوده در دستور کار حوزه حمل و نقل ترافیک این منطقه قرار گرفت.
 
 وی خاطر نشان کرد: عملیات تعویض، بهسازی و نصب علایم راهنمایی و رانندگی و تجهیزات ترافیکی در معابر این منطقه همچنان ادامه خواهد داشت و با هدف تامین امنیت جانی، تسهیل در عبور و مرور شهروندان، روان سازی ترافیک و کاهش تصادفات رانندگی انجام می شود.
سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 263
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.