1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63582
تاریخ ثبت : 1397/05/15-09:51
شهردار منتخب کرج عنوان کرد؛
راه اندازی شهرک صنفی_صنعتی لازمه ساماندهی مشاغل شهری

شهردار کرج با اشاره به اینکه خروج صنایع و مشاغل مزاحم از شهر کرج خواست به حق شهروندان است، گفت: راه اندازی شهرک صنفی_صنعتی کرج لازمه ساماندهی مشاغل شهری است.
محمدرضا احمدی نژاد در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با تاکید بر لزوم توجه به ساماندهی مشاغل شهری در شهرک صنفی - صنعتی کرج در محدوده شیخ آباد، اظهار کرد: راه اندازی مجتمع صنفی _ صنعتی شیخ آباد کرج، مطالبه جدی اصناف و بازاریان است.
 
وی با اشاره به شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، افزود: بی شک توجه به منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی نقش بی بدیلی را در جهت کاهش مشکلات معیشتی مردم و افزایش رضایت شهروندان به همراه خواهد داشت.
 
شهردار کرج با تاکید بر اینکه خروج صنایع و مشاغل آلاینده و مزاحم از شهر خواست به حق شهروندان است، گفت: با ساماندهی مشاغل شهری بسترِ جلب رضایت مردم و اشتغالِ خیل عظیمی از جوانان، فراهم خواهد شد.
 
احمدی نژاد با اعلام اینکه طبق ارزیابی های صورت گرفته با راه اندازی شهرک صنفی_صنعتی کرج 5 هزار فرصت شغلی مستقیم ایجاد خواهد شد، تصریح کرد: ساماندهی مشاغل شهری سطح شهر و جانمایی واحدهای صنعتی - صنفی کوچک در این مجموعه مستلزم ایجاد زیرساخت لازم و تامین اعتبارات مورد نیاز است.
 

احمدی نژاد شهرداری کرج مشاغل شهری
تعداد دفعات مشاهده شده : 360
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.