1397/11/27

. شنبه

2/16/2019
کد مطلب : 63576
تاریخ ثبت : 1397/05/15-15:00
رسولی خواستار شد؛
اولویت بندی پروژه ها بر اساس اهمیت آن ها باشد/ لطفا به اعتبار دریاچه مصنوعی دست نزنید

رییس کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی شورای شهر کرج تاکید کرد: اولویت بندی پروژه ها باید بر اساس اهمیتی که دارند، باشد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احد رسولی در هفتاد و نهمین جلسه شورای شهر کرج با اشاره به ارسال لایحه ای به شورا مبنی بر احداث ساختمان قضایی نیروهای مسلح استان البرز و همچنین کسر از اعتبار دریاچه مصنوعی، گفت: لطفا به اعتبار دریاچه مصنوعی دست نزنید.

رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر کرج همچنین به اهمیت بهره برداری از بلوار ارم اشاره کرد و افزود: از بودجه این پروژه نباید کسر شود چرا که بلوار ارم به واسطه این که یکی از مسیرهایی دسترسی به فرودگاه است و همچنین یکی از دروازه های ورودی شهر به شمار می رود، به همین خاطر این بلوار از اولویت های شورا و شهرداری است و نباید اجازه داد بودجه آن برای موارد دیگر استفاده شود. 

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه بر اجرای برخی پروژه ها تاکید شده است، باز هم شهرداری در لوایح ارسالی خود روی بودجه آن پروژه ها حساب می کند و این موضوع باید پیگیری شود.

رسولی اضافه کرد: مقرر شد 230 میلیون تومان جهت حمایت از برنامه های ستادِ بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) از ردیف های ماده 16 و ردیف هایی که در اختیار سازمان فرهنگی و روابط عمومی قرار دارد، تامین شود.

 
نازنین فرضی زاده
شورا شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 455
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.