1397/11/27

. شنبه

2/16/2019
کد مطلب : 63567
تاریخ ثبت : 1397/05/14-08:40

بازدید رییس کمیسیون محیط زیست شورای شهر کرج از منطقه 2

عضو شورای شهر کرج در بازدید از واحدهای خدمات رسان اداری، ضمن قدردانی از زحمات پرسنل و کارکنان، در جریان روند اجرایی پرونده های در دست اقدام منطقه قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین محمدی  عضو شورای شهر کرج در بازدید از واحدهای خدمات رسان اداری، ضمن قدردانی از زحمات پرسنل و کارکنان در جریان روند اجرایی پرونده های در دست اقدام منطقه قرار گرفت.
 
رئیس کمیسیون محیط زیست، سلامت و ایمنی شورای اسلامی کلانشهر کرج  با قدردانی از اقدامات منطقه به جهت احیای بافت های فرسوده گفت: تعامل هر چه بیشتر مردم با مسولین در راستای خدمت رسانی و توسعه شهر را بخشی از اهداف کلان مدیریتی برشمرد.

در ادامه این بازدیدمحمدی با حضور در واحد معاونت شهرسازی ضمن ابراز رضایت از فرآیند خدمت رسانی به مراجعین، افزود: با ادامه روند اتوماسیون امیداست روزی فرا رسد که شهروندان بدون مراجعه به شهرداری از منزل تمامی خدمات را دریافت کنند.

 عضور شورای شهر کرج بیان کرد: آنچه شهروندان در جلسات مردمی و ملاقات عمومی مطالبه می کنند باید از سوی مسئولان شهری جدی گرفته شود، چرا که رضایت شهروندان مبنای هدفگذاری ها و اقدامات مدیریت شهری کرج است و از این رو، مدیران شهری در تعریف و اجرای پروژه ها و اولویت بندی کارها باید نظر و رای معتمدین محلات را نیز جویا شوند.
 
در این دیدار محمدی در گفتگو با مراجعین ضمن در نظر داشتن استفاده بهینه از منابع انرژی، از زحمات سرپرست منطقه قدردانی کرد. 

فیض در این دیدار ضمن اشاره به پروژه های عمرانی، ترافیکی، خدماتی، فضای سبز که در سطح این منطقه انجام شده است، وجود برخی کاستی ها در بحث زیرساختی و امکانات و اعتبارات مورد نیاز را یادآور شد و موارد را با عضو پارلمان شهری در میان گذاشت تا در جلسات بودجه ای نسبت به آنها توجه ویژه ای شود.

مدیرمنطقه تاکید کرد: حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر در اصلاح امور و تسریع در خدمت رسانی به شهروندان نقش بسزایی را ایفا می کند و بازدیدهای اعضاء منشاء اثر خیر است.سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 392
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.