1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63566
تاریخ ثبت : 1397/05/14-08:31

بازدید معاون شهرسازی شهرداری کرج از منطقه 9

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج در ادامه بازدیدهای دوره ای خود اقدامات شهرسازی منطقه 9 را زیر ذره بین برد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احدالله احمدی پرگو در بازدید از منطقه 9 شهرداری کرج بر اولویت خدمات رسانی و ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان، تاکید کرد.
 
وی بیان کرد: ضرورت آموزش مستمر کارشناسان و نظارت مدیران بر عملکرد حوزه های مربوطه از نکاتی بود که در این دیدار گوشزد شد.
 
در این بازدید ابتدا معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج با مدیریت، مسئولین و پرسنل شاغل در معاونت شهرسازی منطقه طی نشتی گفت وگو و دیدار داشت و به تبیین برنامه ها و سیاست های کلی این معاونت پرداخت.
 
پرگو ابراز داشت: عملکرد مجموعه معاونت شهرسازی بایستی بر مبنای اصول معماری و شهرسازی و در راستای هویت‌بخشی به شهر باشد و در جهت پژوهش محور کردن این مجموعه حرکت شود.
 
به گفته پرگو، تکمیل اتوماسیون شهرسازی و زیر سیستم های ماده 100 از اصلی ترین محورهای فعالیت این معاونت در سال جاری خواهد بود. 
 
این مسئول ضمن تاکید بر این موضوع که با یک بخشنامه نمی‌توان شهر را اداره کرد و مسئولین باید در مناطق حضور یابند تصریح کرد: مجموعه معاونت شهرسازی و معماری طرحی را آغاز نموده که تمامی مسئولین این حوزه به صورت هفتگی در مناطق حضور می یابند و ضمن تبیین سیاست های کلی این معاونت برای پرسنل از نزدیک نسبت به رفع مشکلات و موانع موجود در پرونده ها اقدامات لازم و قانونی را صورت می دهند.
 
احمدی پرگو با اشاره به اهمیت تکریم ارباب رجوع گفت: یکی از اهداف این طرح رسیدگی به مشکلات شهروندان و تسریع در رسیدگی به مطالبات آن ها در حداقل زمان و کاهش مراحل اداری می باشد.
 
در ادامه این جلسه مدیر منطقه 9 شهرداری کرج بیان کرد: ساختار شهری، امروزه بایستی در راستای اصلاح روش های اجرای ساختمان و کاهش مسائل و مشکلات ناشی از روش های نوین ساخت و ساز حرکت کند.
 
عباس حق محمدلو افزود : ضرورت هماهنگی و ارتباط آموزه های علمی و دانشگاهی با مباحث اجرایی باید به صورت جدی مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرد و در این راستا بایستی از افراد کارشناس و مجرب در حوزه شهرسازی و معماری بهره برد.
 
وی ادامه داد: طرح بازدید های هفتگی می تواند در راستای افزایش کیفیت ، بهره وری و بالابردن راندمان مفید کاری در حوزه شهرسازی تأثیر مثبتی بگذارد و نهایتا به کاهش مشکلات شهروندان منجر شود.
 


 

سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 349
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.