1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63558
تاریخ ثبت : 1397/05/13-12:35

سلیم نژاد: حساسیت ها را کم کنیم تا رسانه ها آزادانه نقد کنند/ خبرنگار احترام می خواهد نه ترحم!

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج، گفت: اگر فضا برای نقد منصفانه رسانه ها مهیا باشد بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.
 اکبر سلیم نژاد در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با تبربک به جامعه خبری؛ گفت: پیشاپیش روز خبرنگار را به همه خبرنگاران تبریک می گویم، انصافا رسانه ها کمک زیادی به شورای پنجم داشته اند و امروز وظیفه خود می دانم از زحمات تمام آنان که خالصانه و دلسوزانه برای آبادانی شهر قلم زدند، تشکر کنم.   
 
وی با اشاره به این که اهالی رسانه احترام می خواهند نه ترحم، یادآور شد: امیدوارم که اینطور نباشد، اما بهتر است به جای نگاه های بالا به پایین و نگاه های ابزاری، خبرنگاران را تکریم کنیم و به معنای واقعیِ کلمه کنارشان باشیم، و الا در ظاهر همه رکن چهارم دموکراسی را دوست دارند.
 
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج، ادامه داد: این که سالی یک بار و برای خالی نبودن عریضه خودمان را قدردانِ تلاش های خبرنگاران نشان دهیم به عقیده من "تکریم" نیست و بیشتر به یک بازیِ سرگرم کننده شبیه است.   
 
سلیم نژاد تاکید کرد: باز گذاشتن فضا برای نقد منصفانه و مشاوره گرفتن برای خارج شدن از مسیرهای پر هزینه و پیدا کردن راه های درست تنها وظیفه ای است که مسئولان در قبال مطبوعاتی ها دارند و الا چیزی به غیر از این، بیشتر ترحم است تا تکریم.


این عضو شورا در پایان گفت: من و همه اعضای شورای پنجم عضوی از این جامعه هستیم و به خوبی از مشکلات خبرنگاران آگاه هستیم و دعا می کنیم با تلاش مسئولان بستری فراهم شود تا همه یِ اهالی رسانه روزهای آرام و زندگی های بی نیازی را سپری کنند.  


مصطفی فراغت 


تعداد دفعات مشاهده شده : 330
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.