1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63555
تاریخ ثبت : 1397/05/13-08:46

پیگیری منطقه 9 شهرداری کرج برای انتقال کارخانه یِ قند به خارج از شهر

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج از تلاش برای انتقال کارخانه یِ قند به خارج از شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در راستای تداوم ملاقات های مردمی، مدیر منطقه 9 شهرداری کرج با شهروندان ساکن محله هفت دستگاه در بلوار شهدای دانش آموز دیدار کرد و در جریان خواسته ها و نیازِ اهالی قرار گرفت.

عباس حق محمدلو در این دیدار با بیان اینکه ارایه خدمات مناسب به مردم اولویت است، اظهار کرد: احیای بافت های فرسوده و پروژه های مهمی نظیر آسفالت معابر اصلی و فرعی، جدول گذاری، تجهیز پارک ها و بوستان های شهر و پروژه احداث پل مکانیزه عابر پیاده، ایجاد فضای سبز، رفع مشکل کارخانه قند، پاکسازی و سالم سازی محلات و مناسب سازی پارک ها بخشی از خواسته های شهروندان این منطقه بوده که تلاش کرده ایم به آن ها جامه عمل بپوشانیم. 

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری سایر دستگاه ها برای انتقال کارخانه یِ قند به خارج از شهر به زودی اقداماتی انجام خواهد شد.

مدیر منطقه 9 همچنین جلب رضایتمندی شهروندان، ارتباط  رو درو و بدون واسطه با مردم و تکریم ارباب رجوع را از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی عنوان کرد و بیان داشت: افزايش رضايتمندي شهروندان تنها از طریق آگاهی از مشکلات آنان و برپایی دیدار های چهره به چهره امکان پذیر خواهد بود.

 حق محمدلو بیان کرد: قطع یقین بدون حمايت و مشاركت مردم امكان تحقق و عملي كردن برنامه‌ها و اهداف مورد نظر در حوزه مديريت شهري ميسر نمی شود.

 وی افزود: مديريت شهری کرج بر آن است تا با ارایه خدمات حداكثري و تسهيل زندگي شهروندان، زمينه را براي نزديكي هرچه بيشتر مردم به شهرداري و افزايش ميزان مشاركت‌پذيري شهروندان در اداره شهر فراهم آورد و مقرر شده است با ملاقات و دیدارهای مردمی و استماع مشکلات شهروندان بخشي از اهداف مديريت شهري را محقق سازیم. 

 

سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 263
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.