1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63554
تاریخ ثبت : 1397/05/13-08:35

از سفیران اطلاع رسانی قدردانی خواهد شد

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت: همزمان با فرا رسیدن ۱۷ مرداد، سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار، از سفیران حوزه خبر و اطلاع رسانی قدردانی خواهد شد.
سید علیرضا موسوی در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار، اظهار کرد: با پیگیری های محمدرضا احمدی نژاد شهردار منتخب، اکبر سلیم نژاد رییس کمیسیون فرهنگی و دیگر اعضای محترم شورای اسلامی‌شهر کرج، در ویژه برنامه ای از تلاش های خبرنگاران حوزه مدیریت شهری در یک سال گذشته قدردانی خواهد شد. 
 
این فعال رسانه ای با اشاره به حمایت های مجموعه مدیریت شهرداری از مراسم روز خبرنگار، یادآور شد: جای بسی خرسندی است که شهردار منتخب و اعضای شورای اسلامی مجدانه پیگیر برگزاری مراسم روز خبرنگار بودند و امیدواریم مراسمی در شان اهالی خبر برگزار شود.
 
وی با تمجید از سخت کوشی همه خبرنگاران به ویژه خبرنگاران حوزه مدیریت شهری؛ افزود: در کنار سخت کوشی؛ صداقت و شجاعت دو ویژگی ممتاز اهالی حوزه خبر است که امیدوارم از این ویژگی ها برای زدودن کاستی ها و نا عدالتی ها و برای تبدیل کردنِ کرج به شهری بانشاط تر برای شهروندان، بهره گیرند.

 


تعداد دفعات مشاهده شده : 299
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.