1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63549
تاریخ ثبت : 1397/05/13-09:02

با هدف بازسازی اتوبوس های درون شهری؛ از شرکت شهاب خودرو بازدید شد

جانشین معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری کرج و سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری از شرکت خودروسازی شهاب‌خودرو بازدید کردند، در این بازدید به منظور بازسازی اتوبوس های درون‌شهری با مدیران این شرکت مذاکره شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این بازدید که با حضور غلامرضا رضوانی جانشین معاون حمل و نقل و ترافیک، مجید استادکاظمی رییس سازمان و منوچهر خسروزاده معاون فنی و اجرایی صورت گرفت مقدمات آغاز بازسازی یکصد دستگاه از اتوبوس های درون شهری فراهم شد.

غلامرضا رضوانی جانشین معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به ضرورت نوسازی اتوبوس‌های درون‌شهری، گفت: با توجه به عدم ورود اتوبوس جديد در ٨ سال گذشته و عمر مفيد اتوبوس‌های فعلی، بازسازی ناوگان اتوبوس درون‌ شهری یکی از اولویت‌های اصلی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج به شمار می رود. 

استادکاظمی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر نیز اظهار داشت: در حوزه کاهش آسیب‌های زیست‌محیطی برنامه‌هایی همچون خرید اتوبوس جدید، نصب کاتالیز تاکسی‌ها و اورهال اتوبوس‌ها در دستور کار این سازمان قرار دارد.

گفتنی است سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در نظر دارد نوسازی ناوگان اتوبوس های درون شهری را با بازسازی صد در صدی تعداد 100 دستگاه از اتوبوس های ملکی اجرایی سازد.


 

نازنین فرضی زاده

حمل و نقل بار مسافر شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 671
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.