1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63547
تاریخ ثبت : 1397/05/11-08:54

جمع آوری بیش از 3 هزار تن زباله ازمنطقه 2

سرپرست منطقه 2 شهرداری کرج از جمع آوری بیش از 3 هزار تن زباله از سطح منطقه خبر داد.
سید رضا فیض در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان این که خدمات شهری جزو اولین و مهم ترین وظیفه شهرداری‌ها به شمار می‌رود، افزود: چرا که شهروندان یک شهر روزانه نیازمند ارایه خدمات متفاوت از جمع آوری زباله تا زیباسازی و گسترش فضاهای سبز شهری هستند و مسئولیت ارایه این خدمات متفاوت به شهروندان را حوزه خدمات شهری شهرداری برعهده دارد.

معاون خدمات شهری افزود: برای شهروندان زیبایی بصری شهر و نشاط و شادابی آن از هر چیز دیگری با اهمیت‌تر است و این خواسته آن ها، مسوولیت مدیريت شهری به ویژه مسوولان حوزه خدمات شهری را سنگین‌تر می‌کند.

سیدرضا فیض از جمع آوری بیش از 3 هزار تن زباله از سطح این منطقه طی یک ماه گذشته خبر داد و گفت: از آنجا که بخش قابل توجهی از اعتبارات حوزه خدمات شهری در بحث جمع آوری زباله ها هزینه می شود، جا دارد که شهروندان اهتمام بیشتری نسبت به کاهش تولید زباله داشته باشند.

وی عنوان کرد: طی ماه نخست تابستان سال جاری، فعالیت های گسترده ای در حوزه های خدمات شهری مانند طرح جهادی محلات، جمع آوری سدمعبر بصورت شبانه روزی، جمع آوری خاک و نخاله از زمین های بایر، پاکسازی هر روزه حاشیه اتوبان با رویکرد ارائه خدمات مطلوب به شهر و شهروندان به انجام رسیده است.

فیض گفت: 3 هزار تن زباله از سطح منطقه جمع آوری شده است که انجام 70 هزار مترمربع رفت و روب معابر از دیگر اقدامات صورت گرفته است.


سعیده سرحدی

تعداد دفعات مشاهده شده : 269
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.