1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63545
تاریخ ثبت : 1397/05/11-08:21

شهدا و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند

نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج در دیدار از خانواده شهیدان والا مقام سیدعلی محمد، سید مهدی اعتصامی، محمد حسین و جعفرتوزنده جانی و حسین محمودی کهن ، گفت: امیدوارم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، منصور وحیدی با بیان این که ایثار و از خودگذشتگی مهمترین عامل حفظ انقلاب است، عنوان داشت: باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم.

نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند و با تقدیم بهترین فرزندان و سرمایه های خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.

وی با اشاره به این که باید بتوانیم وظایف خود در را در جهت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو شایسته انجام دهیم، یادآور شد: امیدوارم در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم.


مدیر منطقه 9 شهردای کرج نیز در این دیدارها، گفت: مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

عباس حق محمدلو تاکید کرد: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آن ها بر تاریخِ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.

سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 319
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.