1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63543
تاریخ ثبت : 1397/05/11-07:55

میدان های شهر زیبا می شوند

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، گفت: با توجه به تاثیرگذاری آبنماها و میدان ها در آرامش روحی و بصری شهروندان، بهسازی آبنمای میدان توحید و والفجر با هدف ایجاد چشم انداز مطلوب و دلپذیر در دستور کار سازمان قرار گرفته و بزودی مجددا راه اندازی خواهد شد.
پیمان بضاعتی پور در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: بهداشت روانی شهروندان و زیباسازی شهر نقش مهمی در افزایش روحیه نشاط و تعالی شهروندان دارد، به همین منظور طرح ساماندهی و زیبا سازی آبنما و سیما منظر میادین توحید و والفجر که از میادین اصلی شهر کرج محسوب می شوند در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، نداشتن نمای مناسب و فرسودگی بنا های یاد شده را از دیگر اهداف سازمان برای بهسازی آبنما المان های میادین برشمرد.

وی از عملیات عمرانی این طرح، به کاشی‌کاری حوضچه آبنما، ساماندهی منظر و پیرایش جداره‌ها، طراحی و نصب سیستم هدایت آب و بازسازی موتورخانه پمپاژ آب، نور پردازی و گل كاري  و توسعه فضای سبز اطراف ميدان اشاره کرد و افزود: این اقدامات در مرحله نهایی قرار دارد و به زودی به بهره برداری خواهد رسید. نازنین فرضی زاده

سیما منظر فضای سبز شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 427
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.