1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63539
تاریخ ثبت : 1397/05/10-10:11
شهردار منتخب کرج عنوان کرد؛
خرید تهاتری قیر یکی از مشکلات پیش روی شهرداری است/ هر سه ماه به۴ هزارتن قیرنیاز داریم

سرپرست شهرداری کرج با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: هر سه ماه به ۴ هزار تن قیر نیاز داریم اما توان خرید وجود ندارد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد در هفتاد و هشتمین جلسه شورا خرید تهاتری قیر را یکی از مشکلات پیش روی شهرداری عنوان کرد و افزود: با توجه به این که از ابتدا ملک تهاتری برای خرید قیر مشخص نیست و با این شرایط کسی حاضر به توافق نمی‌شود، امروز برای خرید تهاتری با مشکل روبرو هستیم. 

شهردار منتخب کرج ادامه داد: البته شهرداری کرج برنامه خرید دو میلیارد تومانی را در دو پکیج یک میلیاردی در دستور کار خود قرار داده است که به زودی این موضوع عملیاتی خواهد شد.
 
احمدی نژاد با اشاره به ظرفیت کارخانه آسفالت شهرداری کرج یادآور شد: کارخانه آسفالت ظرفیت تولید ۲۴۰ تن آسفالت در ساعت را دارد که با روزی 10 ساعت کار این تناژ به دو هزار و ۴۰۰ می رسد.

به گفته سرپرست شهرداری کرج؛ عدم تولید این تن آسفالت به دلیل نبود قیر است نه ضعف سیستماتیک.
 
وی تامین منابع مالی در کنار افزایش راندمان کاری را یکی از اولویت های شهرداری برشمرد و افزود: با سازمان همیاری ها مذاکراتی انجام داده ایم تا بتوانیم برای شهرداری های شهرهای اطراف نیز توزیع آسفالت داشته باشیم تا بهای تمام شده خدمات برای شهرداری کرج به عنوان افزایشِ درآمد باشد.

 
نوارهای حفاری بیشترین آسیب را به آسفالت شهر می زنند
 احمدی نژاد در ادامه نگهداری از آسفالت را ضروری دانست و گفت: نوارهایِ حفاری بیشترین آسیب را به آسفالت شهر وارد می کنند.
 
شهردار منتخب کرج افزود: با توجه به این که عملیات حفاری موجب نشستِ آسفالت و ایجاد دست انداز می شود، پیش از اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت به ادارات اعلام می کنیم اگر حفاری دارند پیش از اجرای عملیات تراش و روکش آن را انجام دهند چرا که پس از اجرای آن تا پنج سال مجوز این کار به آن ها داده نخواهد شد.
 
وی با اشاره به برنامه های شهرداری کرج برای بالا بردن عمر مفید آسفالت، یادآور شد: شهرداری کرج برای بالا بردن عمر مفید آسفالت برنامه های مناسبی دارد که تولید، اجرا و نگهداری از آن محوریت این برنامه ریزی است.
 
احمدی نژاد در پایان گفت: بازیافت گرمِ آسفالت یکی دیگر از اقدامات شهرداری است که در آینده نزدیک این موضوع نیز محقق خواهد شد.


نازنین فرضی زاده


تعداد دفعات مشاهده شده : 352
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.