1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63536
تاریخ ثبت : 1397/05/10-08:56

خستو: مسئولان اگر کار کنند همه کنارشان خواهند بود/ آیین تجلیل از صدای ماندگار، ماندگار شد

سخنگوی شورای شهر کرج در هفتادو هشتمین جلسه رسمی درخصوص نرخ کرایه ها، نامناسب بودن پیاده راه ها و وضعیت تالار شهیدان نژاد فلاح تذکر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رحیم خستو در نطق پیش از دستور هفتاد و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با گلایه از نامناسب بودن میزبانی تالار شهیدان نژاد فلاح از هنرمندان، گفت: هفته گذشته مراسمی با عنوان تجلیل از صدای ماندگار کشور استاد جلال مقامی در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد که شرایط استانداردی برای حاضران فراهم نبود و بالا بودن دمای هوا همه را کلافه کرد.
 
وی با اشاره به اینکه مراسم تجلیل از استاد مقامی با شکوه خاصی برگزار شد یادآور شد: مسولانی که در این مراسم حضور داشتند برای میزبانی بهتر ردیف های ابتدایی را در اختیار هنرمندان قرار دادند که معتقدم این نگاه، در توسعه هنر موثر است. 
 
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج حضور گسترده هنرمندان در مراسم تجلیل از صدای ماندگار را مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: حضور هنرمندان در کنار مسولان این نوید را داد که اگر مسولان برای شهر و شهروندان گامی بردارند هنرمندان نیز کنار آنان خواهند بود.
 
خستو در تذکر دوم خود به عدم نصب نرخ کرایه تاکسی در تاکسی ها اشاره کرد و ادامه داد: سال های گذشته نرخ کرایه در تاکسی ها درج می شد اما در سال جاری این فرم رعایت نشده و ضروری است با توجه به نارضایتی شهروندان، موضوع پیگیری شود.
 
سومین تذکر این عضو شورا به ساماندهی پیاده راه میدان بهارستان تا بعثت در منطقه یک شهرداری اختصاص یافت، وی در این خصوص بیان کرد: با توجه به شیب زیادِ این مسیر تردد برای بانوان، سالمندان و معلولین با سختی همراه است که باید در این خصوص چاره ای اندیشید. 

وی با اشاره به اینکه این شیب می تواند به سلامت شهروندان آسیب برساند، افزود: امیدوارم ساماندهی این پیاده راه هر چه سریع تر در دستور کار قرار گیرد.


نازنین فرضی زاده 


تعداد دفعات مشاهده شده : 371
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.