1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63535
تاریخ ثبت : 1397/05/10-08:55
گلایه حاجی قاسمی از بی توجهی به تذکرات شورا؛
با هرموضوعی که به امنیت شهروندان آسیب بزندبرخورد می کنیم/ بابت نیوجرسی های غیر مجاز بارها تذکر داده ایم اما تغییری حاصل نشد

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج با گلایه از بی توجهی به تذکرات شورا گفت: درباره جمع آوری نیوجرسی های غیر مجاز بارها تذکر داده ایم اما ترتیب اثری داده نشده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی حاجی قاسمی در نطق پیش از دستور هفتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر، با بیان این که نیوجرسی میدان والفجر مجوزِ شورای ترافیک ندارد؛ اظهار کرد: علاوه بر نداشتن مجوز شورای ترافیک، الزامات قانونی هم رعایت نشده و جمع آوری آن ضروری است.
 
رییس کمیسیون عران شورای اسلامی شهر کرج آسایشِ شهروندان را اولویت مجموعه مدیریت شهری دانست و گفت: در بلوار ۴۵ متری نیز نیمی از مسیر با نیوجرسی مسدود شده که دوربرگردان غیر استاندارد، تردد شهروندان را با مشکل روبرو کرده است.
 
وی با اشاره به این که این مسیر طراحی درستی ندارد، یادآور شد: شهرداری متولی تسهیل در تردد شهروندان است، فکر نمی کنم پلیس این اختیار را داشته باشد که برای تردد مردم طراحی مسیر کند. 
 
این عضو شورا، افزود: با موضوعی که به امنیت شهروندان لطمه وارد کند باید برخورد کرد.
 
حاجی قاسمی در ادامه به ضرورت جمع آوری رمپ ها و پله ها در پیاده راه ها اشاره کرد و تاکید کرد: ساختمان های تازه تاسیس به بهانه استاندارد بودن رمپ مسیر پیاده راه ها را اشغال می کنند که پیشنهاد می کنم این رمپ ها با شیب مناسب در خود ساختمان باشد تا مزاحمتی برای تردد شهروندان ایجاد نکند. 


نازنین فرضی زاده 


تعداد دفعات مشاهده شده : 321
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.