1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63532
تاریخ ثبت : 1397/05/10-08:16

طرح توزیع مرغ منجمد در بازارهای روزهای شهرداری کرج آغاز شد/ توزیع بیش از 60 تن مرغ در روز اول

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از آغاز توزیع مرغ منجمد در بازار روزهای روز تحت پوشش این سازمان، خبر داد.
عباس وحیدی در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به آغاز "طرح تنظیم بازار" در بازار روزهای تحت پوشش این سازمان، گفت: به منظور تنظیم بازار، جلوگیری از افزایش کاذبِ قیمت و حذف واسطه گری، طرح توزیع مرغ منجمد در 17 بازار روز تحت پوشش این سازمان آغاز شد.

سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرج با هماهنگی جهاد کشاورزی استان از روز گذشته اقدام به عرضه ی مرغ منجمد با قیمت 67500 ریال کرده است.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با اشاره به نظارت گسترده برای توزیع عادلانه مرغ منجمد، افزود: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل در روند توزیع و تخلفات احتمالی، به ناظرین این سازمان که در محلِ عرضه حضور دارند مراجعه و موضوع را گزارش کنند. 

به گفته وحیدی، 
در روز اولِ این طرح (سه شنبه نهم مرداد ماه) بیش از 60 تن مرغِ منجمد در بازار روزهایِ شاهین ویلا، البرز، بنفشه، سیب، بوستان، پردیس، حسن آباد، کاج، فجر، کلاک، کوثر، کیانمهر، گلایل، لاله، ماهان، نقش جهان و اهری توزیع شده است.نازنین فرضی زاده 


تعداد دفعات مشاهده شده : 513
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.