1397/11/27

. شنبه

2/16/2019
کد مطلب : 63527
تاریخ ثبت : 1397/05/10-07:21

رضایت معاون دادستان کرج از کاهش ساخت وساز غیرمجاز در بازار ولی عصر(عج)

معاون دادستان کرج در بازدید از بازار ولی عصر (عج) از تلاش های سرپرست منطقه 2 برای برخورد با ساخت وساز غیرمجاز دراین بازار قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، جواد یاوری ضمن رصدِ وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در بازار ولی عصر (عج)، اظهار داشت: دادستانی کرج بدون توجه به جایگاه و قدرت افراد تنها به پاکسازی چهره شهر از وجود بناهای بی کیفیت و بدون استاندارد می اندیشد و در این مسیر چنانچه  تخطی و کم کاری از مدیران شهری دیده شود آن ها نیز باید در محضر قانون حاضر شده و به دفاع از خود بپردازند. 

وی ادامه داد: بخشی از افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز ریشه در ضعفِ نظارت ها و کم کاری متولیان دارد و دادستانی راسا در میدان مقابله با تخلفات ساختمانی حضور خواهد داشت.
 
معاون دادستان کرج، گفت: شهرداری و نهادهای مسئول باید به طور جدی با ساخت و سازهای غیر قانونی و غیر مجاز در سطح شهر، اراضی، باغات و زمین‌ها برخورد و از تمام توان خود برای محقق شدن رعایت قانون در ساخت و سازهای شهری استفاده نماید.

این مسئول با اشاره کاهش چشمگیر ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه 2 از مسولان منطقه قدردانی کرد. ابزارهای نظارتی سدی در مقابل ساخت و سازهای غیر مجاز
 سرپرست منطقه 2 شهرداری کرج نیز در این خصوص گفت: استفاده از ابزارهای نظارتی سدی محکم در مقابل ساخت و سازهای غیرمجاز است.
 

سیدرضا فیض با بیان این که شهرداری اهتمام ویژه ای در صدور پروانه ساختمانی در کوتاه ترین زمان ممکن دارد، یادآور شد: تسهیل در صدور پروانه ساختمانی از جمله اقدامات و راهکارهای مناسب به منظور پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز خواهد بود. 

 وی ادامه داد: کنترل و نظارت بر ساخت و سازهای بدون مجوز موضوع مهمی است که مدت ها است به طور ویژه از سوی مسئولان منطقه پیگیری می شود.

به گفته فیض؛ اعمالِ مدیریت واحد در حریم شهری، استفاده از ابزارهای نظارتی و تصمیم گیری های متفکرانه در کنترل و پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز موثر بوده و به دنبال آن هستیم این معضل را به کمترین حد ممکن برسانیم.
 

سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 274
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.