1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63526
تاریخ ثبت : 1397/05/09-11:01

تعیین تکلیف 132 فقره چک در منطقه 9

مدیر منطقه 9 از مشخص شدن وضعیتِ 132 فقره چک طی یکسال گذشته خبر داد.
عباس حق محمد لو در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه حقوقی این منطقه، اظهار کرد: واحد حقوقی یکی از واحدهای حساس و مهم شهرداری است که مسئول اعمال قانون و مقررات و دفاع از حقوق شهرداری است.
 
وی با بیان این که طی یک سال گذشته 132 فقره چک تعیین تکلیف شده است، گفت: 405 فقره چک های  باقی مانده که پیگیری های لازم جهت وصول آنها انجام شده و درآینده نزدیک تعیین تکلیف می شوند.
 
مدیر منطقه 9 عنوان کرد: چک های برگشتی این منطقه اقدام قضایی شده و در مرحله اجرای حکم می باشد و به زودی تعیین تکلیف خواهد شد. 
 
حق محمدلو خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت درآمدی شهرداری، در حال حاضر اداره حقوقی یکی از ادارات مهم و حساس شهرداری به شمار می رود که در حد بالایی از درآمد منطقه از محل وصول مطالبات معوقِ آرای کمیسیون ماده صد و آرای کمیسیون ماده و چک های برگشتی از طریق این واحد وصول می شود. 
 
مدیر منطقه 9 اظهار داشت: منطقه 9 تنها منطقه ای است که تقریبا صددرصد چک های برگشتی آن اقدام قضایی شده و اخیرا نیز به کمک همکاران واحد حقوقی و اتوماسیون، سیستم اخطارِ تلفنی گویا راه اندازی شده که به مودیان از طریق آن اطلاع رسانی می شود.


سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 266
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.