1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 63520
تاریخ ثبت : 1397/05/09-09:02

سلیم نژاد: اختیارات سازمان فرهنگی محدودتر شده است/ بودجه سازمان در ردیف های مشخص شده هزینه شود

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به این که بودجه فرهنگی شهرداری کرج در 10 ردیف مشخص شده است، گفت: سازمان فرهنگی موظف است بودجه فرهنگی را در این ردیف ها، هزینه کند.
اکبر سلیم نژاد در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج هزینه کرد اعتبارات فرهنگی شهرداری کرج برای سال جاری را 13 میلیارد تومان عنوان کرد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج اضافه کرد: علاوه بر این بخش عمرانی موظف شده است بخشی از اعتبارات خود را به منظورِ فرهنگسازی و اجرای پیوست های فرهنگی هزینه کند.

این مسئول با اذعان بر این که با بخش بندی بودجه فرهنگی، اختیارات سازمان فرهنگی محدودتر شده است، بیان داشت: بر این اساس سازمان موظف است بودجه تعیین شده را در هر بخش هزینه کرده و متناسب با تباصر بودجه اقدام نماید.

به گفته وی، مهمترین مسئولیت کمیسیون فرهنگی نیز در ازای این اقدام، نظارت کامل بر رعایت قانون و جلوگیری از عدم انحراف بودجه و صرف آن در بخش های مشخص شده در کنار جلوگیری از ریخت و پاش های مرسوم است.

سلیم نژاد تاکید کرد: پیش از این پریشانی های بسیاری در امور فرهنگی و فعالیت های مرتبط با آن وجود داشت که با این تقسیم بندی، از این پریشانی ها پیشگیری شده است.

عادله سادات ارشادی

کمیسیون فرهنگی شورای شهر شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 319
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.